Register
Login
Register
Login
Home page
Current auction
Recent result
Archive
Regulation
Contact
The auction will start on
21.06.2024
1875 Królestwo Polskie, rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 8 kop, rozmiar: 113x73 mm; słabszy stan zachowania (tylna klapa zagięta, niewielkie ślady podlepek na odwrocie, na froncie minimalne ubytki powierzchni papieru).
Lot # 18574
Auction 104
Close:
Auction is closed
Current price:
120 PLN
Catalog:
Mi.U22B
Category:
Polish Kingdom
Number of bids:
0
Bid history