1936 "KASPROWY WIERCH 1988 m" Zakopane 1 - widokówka do Poznania przesłana 4.X koleją linową z pośrednictwa pocztowego na Kasprowym Wierchu, znaczki skasowane stemplem okolicznościowym; dodatkowy trójkątny niebieski stempel "KASPROWY WIERCH KOLEJ LINOWA 1988 mtr. ad p.m."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 004).

Lot # 11853

Auction 103
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.280, 281
Mi.301, 302
Category: Inter-war Poland 1919-1939