1942 Oflag VIIA Murnau - podwójny nierozerwany listownik (z opłaconą odpowiedzią) wysłany 3.9 z obozu do Anglii, adresowany do Hieronima Łagody, który dwa dni wcześniej jako cichociemny został zrzucony w nocy z 1 na 2 września 1942 w ramach operacji Smallpox do Polski, stempelek cenzura obozowego nr.7, zalepka cenzury brytyjskiej "OPENED BY EXAMINER 9040 P.C.90." z sygnaturą 51-2116-G.W.D.; całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

Lot # 4094

Auction 102
Current price: 250 PLN
Catalog:
Category: PoW Murnau camp