1913 Rosja, AMBULANS NR.1 relacji ST.PETERSBURG-MOSKWA - ROŻNE WYRÓŻNIKI:
widokówka nadana bezpośrednio w wagonie pocztowym nr.1 do Moskwy, znaczek skasowany 7.7 owalnym datownikiem ambulansowym ST.PETERSBURG 1 MOSKWA (C.П.БУРГЪ 1 МОСКВА) z wyróżnikiem "a"; stemple odbiorcze z 8.VII: wirnikowy i datownik; dobry stan zachowania (ubytki kredy na licu papieru);
1914 ESTONIA, widokówka nadana bezpośrednio w wagonie pocztowym nr.1 do miejscowości Jõhvi (dziś Estonia), znaczek skasowany 7.7 owalnym datownikiem ambulansowym ST.PETERSBURG 1 MOSKWA (C.П.БУРГЪ 1 МОСКВА) z wyróżnikiem "a" odciśniętym dodatkowo obok, datownik odbiorczy IЕВВЕ; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej z eksponatu wystawowego Dr.E.Kossoy'a.

Lot # 45231

Auction 101
Current price: 400 PLN
Catalog:
Mi.65IIAa
Category: Russia