1919 I Polska Wystawa Marek, seria nieząbkowana na karcie z ilustracją autorstwa Zygmunta Kamińskiego przygotowaną z okazji wystawy, wysłana 21.V jako polecona do Krakowa, usterki nadruku na znaczkach: za 5 fen "górny szeryf I uszkodzony", za 10 fen "dolny szeryf I uszkodzony z lewej strony", za 25 fen "brak górnego szeryfa I"; dodatkowy znaczek znaczki skasowane PIERWSZYM POLSKIM STEMPLEM OKOLICZNOŚCIOWYM - WYSTAWA MAREK, stempelek polecenia z numerem 75688, datownik odbiorczy z 22.V; dobry stan zachowania (Myślicki 19 001).

Lot # 29181

Auction 100
Current price: 150 PLN
Catalog: Fi.102-6A
Mi.118-22B
Category: Inter-war Poland 1919-1939