The auction will start on 19.06.2020

1860 pierwszy polski znaczek w barwach niebieskiej i różowej unieważniony czterobrączkowym kasownikiem głównego urzędu pocztowego w Warszawie, uszkodzony lewy dolny narożnik, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Pelc.

Lot # 9156

Auction 98
Current price: 1 100 PLN
Catalog: Fi.1ad
Mi.1a
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 1 Bid history