1860 pierwszy polski znaczek w barwach ciemnoniebieskiej i karminowej unieważniony czterobrączkowym kasownikiem głównego urzędu pocztowego w Warszawie na dużym fragmencie obwoluty listu z Warszawy do Nowej Aleksandrii, znaczek posiada bardzo ciekawą usterkę w postaci pękniętej niebieskiej kliszy w lewej górnej części otoku z płaszczem heraldycznym, pęknięcia i uszkodzenia kliszy są niezmiernie rzadkie i ciekawe ze względu na nieodwracalny charakter uszkodzenia możliwy tylko do usunięcia przez wymianę kliszy, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 26666

Auction 95
Current price: 3 700 PLN
Catalog: Fi.1bb
Mi.1b
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 1 Bid history