The auction will end on 11.07.2022

1860 pierwszy polski znaczek w barwach ciemnoniebieskiej i karminowej unieważniony czterobrączkowym kasownikiem głównego urzędu pocztowego w Warszawie, uszkodzony lewy dolny narożnik, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Pelc.

Lot # 26665

Auction 95
Current price: 1 800 PLN
Catalog: Fi.1bb
Mi.1b
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 1 Bid history