Lot # 26665
Close:
Start price: 1800
Current price: 1800
Number of bids: 1 (Bid history)
Catalog: Mi.1b
Fi.1bb
Category: Polish Kingdom

1860 pierwszy polski znaczek w barwach ciemnoniebieskiej i karminowej unieważniony czterobrączkowym kasownikiem głównego urzędu pocztowego w Warszawie, uszkodzony lewy dolny narożnik, bardzo dobry stan zachowania, fotoatest Pelc.
Photo