1950 "groszy" mieszana frankatura ze znaczkiem w nowej walucie, list opłacony znaczkiem (uszkodzonym) z czerwonym stempelkiem typu 26 wysłany 17.XI z Wrocławia do Chojnowa; kopertę po przenicowaniu ofrankowano znaczkami z niebieskim nadrukiem typu 26 i jako poleconą wysyłano 22.11 z Chojnowa do Warszawy, kasownik odbiorczy na odwrocie; ogólnie bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Lot # 14478

Auction 93
Current price: 200 PLN
Catalog: Fi.525, 513, 527, 531
Mi.657, 665, 556, 669
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history