Lot # 25610
Close:
Start price: 30000
Current price: 37501
Number of bids: 14 (Bid history)
Catalog: Mi.1b
Fi.1b
Category: Polish Kingdom

1860 pierwszy polski znaczek o odcieniach ciemnych na obwolucie listu z Kłodawy do Warszawy, znaczek unieważniony rzadkim stemplem numerowym Kłodawy z cyfra 227 w czterech okręgach, stopień rzadkości według Bojanowicza 7 punktów w dziesięciostopniowej skali rzadkości, na froncie wierszowy miejscownik "KŁODAWA" z ręcznie wpisana datą 8/7, na odwrocie warszawski odbiorczy datownik i miejscownik, obwoluta w doskonałym stanie o bardzo dobrej prezencji, walor pochodzi ze zbioru W.Rachmanowa i posiada jego sygnaturę w dolnym prawym rogu.
Photo