1860 pierwszy polski znaczek o odcieniach ciemnych na obwolucie listu z Kłodawy do Warszawy, znaczek unieważniony rzadkim stemplem numerowym Kłodawy z cyfra 227 w czterech okręgach, stopień rzadkości według Bojanowicza 7 punktów w dziesięciostopniowej skali rzadkości, na froncie wierszowy miejscownik "KŁODAWA" z ręcznie wpisana datą 8/7, na odwrocie warszawski odbiorczy datownik i miejscownik, obwoluta w doskonałym stanie o bardzo dobrej prezencji, walor pochodzi ze zbioru W.Rachmanowa i posiada jego sygnaturę w dolnym prawym rogu.

Lot # 25610

Auction 90
Current price: 37 501 PLN
Catalog: Fi.1b
Mi.1b
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 14 Bid history