1954 V Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, czworoblok znaczków za 60 gr o ząbkowaniu ZR 12½:12¾ - blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.I.W.1. 54 r. - znajdującym się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 13974

Auction 88
Current price: 60 PLN
Catalog: Fi.738
Mi.880
Category: Polish People's Republic 1952-1989

Number of bids: 1 Bid history