Lot # 234
Close:
Start price: 14000
Current price: 10000
Number of bids: 1 (Bid history)
Catalog: Mi.1b
Fi.1bbu
Category: Polish Kingdom

1860 pozioma parka pierwszego polskiego znaczka w kolorze ciemnoniebieskim i karminowym o odcieniach ciemnych, znaczki na papierze cienkim z prześwitującym rysunkiem znaczka na odwrocie, znaczki unieważnione warszawskim kasownikiem numerowym, znaczki z pozycji 71 i 72 w arkuszu, lewy znaczek z charakterystycznymi uszkodzeniami lewych cyfr 10 i lewej ramki, ładny stan zachowania pomimo uszkodzenia jednego narożnego ząbka, doskonały materiał do badań i plattingu pierwszego polskiego znaczka.
Photo