The auction will end on 04.03.2024

1860 pozioma parka pierwszego polskiego znaczka w kolorze ciemnoniebieskim i karminowym o odcieniach ciemnych, znaczki na papierze cienkim z prześwitującym rysunkiem znaczka na odwrocie, znaczki unieważnione warszawskim kasownikiem numerowym, znaczki z pozycji 71 i 72 w arkuszu, lewy znaczek z charakterystycznymi uszkodzeniami lewych cyfr 10 i lewej ramki, ładny stan zachowania pomimo uszkodzenia jednego narożnego ząbka, doskonały materiał do badań i plattingu pierwszego polskiego znaczka.

Lot # 234

Auction 82
Current price: 10 000 PLN
Catalog: Fi.1bbu
Mi.1b
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 1 Bid history