1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 50 fen., błędy i usterki: poz. 6 i 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B3 "ścięte u dołu z w Poczta i kropka w k w Polska", poz. 24 B10 "kropka w lewej cyfrze 5", poz. 26 B4 "wyszczerbione P w Poczta", poz. 33 B9 "uszkodzone ols", poz. 45 "podłużna kropka po FEN", poz. 47 "lewa 5 przerwana u dołu", poz. 54 "lewa 5 przerwane u dołu", dobry stan zachowania z ubytkami marginesów, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy.

Lot # 34376

Auction 81
Current price: 920 PLN
Catalog: Fi.5
Mi.5
Category: Overprint editions 1918-1919

Number of bids: 2 Bid history