1944-45 K.R.N., P.K.W.N., R.T.R.P., seria w czworoblokach, komplet walcy po lewej walec I (1 zł. i 3 zł.), po prawej walec II (2 zł i 3 zł.); prawy górny znaczek za 1 zł/25 gr. z błędem na poz.18 "cyfra 1 i litera z uszkodzone", lewy dolny znaczek za 3 zł./25 gr. z II walca z błędem na poz. 17 "cyfra 9 wcięta z prawej".

Lot # 4076

Auction 77
Current price: 250 PLN
Catalog: Fi.344-46 B11, B2
Mi.386-88
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history