1918 drugie wydanie lubelskie, pięknie kasowany we Włoszczowej znaczek za 3/3 hal. z rzadszym ząbkowaniem ZL11,5 i brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja.

Lot # 24745

Auction 75
Current price: 275 PLN
Catalog: Fi.20 b B
Category: Overprint editions 1918-1919

Number of bids: 5 Bid history