1864 pierwszy polski znaczek w kolorach niebieskim i ciemnoróżowym o odcieniach ciemnych niekasowany, znaczek posiada usterkę z poz. 81 w postaci uszkodzonej lewej ramki, znaczek z oryginalną gumą z ubytkami po podlepkach, stan zachowania średni, ale dobra prezencja frontu znaczka, znaczek z kolekcji M.Bojanowicza z jego gwarancją na odwrocie.