1860 pierwszy polski znaczek w kolorach niebieskim i czerwonokarminowym o odcieniach ciemnych na obwolucie listu z Opatowa do Warszawy, znaczek kasowany stemplem numerowym Opatowa z numerem 107 w okręgach, stopień rzadkości według Bojanowicza 6 punktów w 10 punktowej skali rzadkości, miejscownik Opatowa z datą 21/11, na odwrocie warszawski kasownik odbiorczy z datą 23/11 i duży godzinnik 3P, koperta z dwoma złamaniami, pomimo tego bardzo dobra prezencja i czysty stan zachowania, list z kolekcji W.Rachmanowa z jego gwarancją w dolnym prawym narożniku.

Lot # 21695

Auction 65
Current price: 14 600 PLN
Catalog: Fi.1ba
Mi.1b
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 4 Bid history