1944 Neuengamme - niemiecki obóz koncentracyjny, formularz - sekretnik z sygnaturą (KL/75/4.43 5.000.000) datowany 16.1, wysłany z obozu do Tomaszowa, frankatura mechaniczna odciśnięta 21 1 w Hamburgu, stempelek cenzury z parafką cenzora, wewnątrz stempelek informacyjny "Sämtliche Post nur in deutscher Sprache zulässig" (pisać wyłącznie po niemiecku), na odwrocie stempel nadawcy "KONZENTRATIONSLAGER HAMBURG-NEUENGAMME"; dobry stan zachowania (sekretnik pionowo zgięty); z kolekcji B.Grodzińskiego.

Lot # 23855

Auction 60
Current price: 750 PLN
Catalog:
Category: Concentration camps WW2

Number of bids: 1 Bid history