1944 "Tancerka" artystyczny akt (120x77 mm) wykonany techniką suchej igły - techniką nieczęsto stosowaną w obozie, sygnowany ołówkiem "Tancerka" i "Jackiewicz 44" (patrz lot 10371 tej aukcji); bardzo rzadki w grafice obozowej temat, dobry stan zachowania.

Lot # 10370

Auction 58
Current price: 2 880 PLN
Catalog:
Category: PoW Woldenberg camp

Number of bids: 1 Bid history