1860 Królestwo Polskie, pierwszy polski znaczek za 10 kop. w kolorach niebieskim i (karminowo)różowym o jasnych odcieniach; klisza koloru niebieskiego z błędem "uszkodzona liczba 10 i ornament w prawym górnym rogu" (Fi.+30%); ma oryginalne gumowanie na całej powierzchni z kilkoma małymi śladami przywarcia do podłoża; poza dwoma (1 mm) naddarciami na dolnym brzegu i poprawionym ząbkowaniem zachował się w dobrym stanie; opisane ołówkiem ząbkowanie 12, sygnowany WR - Rachmanow, kolorowy fotoatest.

Lot # 7467

Auction 53
Current price: 7 200 PLN
Catalog: Fi.1a B7
Category: Polish Kingdom

Number of bids: 1 Bid history