1916 53. Okupacja austro-węgierska, służbowy list polecony wysłany 26.XI.1016 do Tarnowa z kasownikiem austriackiej poczty etapowej Pińczów z wyróżnikiem a. Na odwrocie uszkodzona okrągła zalepka w kolorze czarno-żółtym K.u.K. Kreiskommando Pińczów oraz kasownik odbiorczy Tarnów 1 27.XI.16, słabszy stan zachowania.

Lot # 308

Auction 52
Current price: 75 PLN
Catalog:
Category: WW1 occupation postage

Number of bids: 3 Bid history