1919 wydanie krakowskie, dolna połowa arkusza (bez pierwszej kolumny) znaczków gazetowych za 4 hal. z nadrukiem formy IIC obejmująca nadruki z poz. 52/100, arkusz pochodzi z fazy przedruku bez błędów w postaci uszkodzonych liter AA w siódmej kolumnie nadruków, jedno złamanie między znaczkami i jedno ukośne załamanie, poza tym dobry stan zachowania, idealny materiał badawczy i porównawczy.