Lot # 206
Close:
Start price: 200
Current price: 200
Number of bids: 1 (Bid history)
Catalog:
Category: WW1 military postage

1920 Wojna polsko-sowiecka, widokówka wysłana 30.VIII z Dowództwa Etapów W.P. Na Ukrainie, stacjonującego w Łańcucie, adresowana do Warszawy; niewielkie ubytki, dekoracyjna całość.
Photo