The auction will start on 19.06.2020

1920 Wojna polsko-sowiecka, widokówka wysłana 30.VIII z Dowództwa Etapów W.P. Na Ukrainie, stacjonującego w Łańcucie, adresowana do Warszawy; niewielkie ubytki, dekoracyjna całość.

Lot # 206

Auction 27
Current price: 200 PLN
Catalog:
Category: WW1 military postage

Number of bids: 1 Bid history