1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł brązowy, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.XVIII. - znajdujący się pod 91/92 znaczkiem w arkuszu, zwraca uwagę powtarzalna usterka "przecięta pionowo litera s w 20 szt.", czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 47535

Auction 111
Current price: 120 PLN
Catalog: Fi.408b
Mi.441b
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history