1808 No 17 GRANDE ARMEE - Wielka Armia Napoleońska na ziemiach polskich, 2 Dywizja Piechoty gen.Friant'a (w składzie 3 korpusu marszałka Davout), kompletny z pełną treścią list z okresu Księstwa Warszawskiego od adiutanta 111 pułku piechoty liniowej datowany 8.2 w miejscowości Psarskie (powiat szamotulski) wysłany do Alessandria we Włoszech, czysto odbity czarnym tuszem dwuwierszowy stempel nadawczy - No 17 GRANDE ARMEE - przesyłka wysłana z tej poczty jest po raz pierwszy oferowana na naszej aukcji, na froncie odręczna adnotacja o wysokości porta (cyfra 9) na odwrocie pieczęć lakowa, bardzo dobry stan zachowania, wspaniały walor do zbioru poczt wojskowych.

Lot # 37236

Auction 106
Current price: 3 600 PLN
Catalog:
Category: Pre-stamp period

Number of bids: 1 Bid history