The auction will start on 04.02.2022

1915 okupacja austro-węgierska, wydanie obiegowe z podobizną cesarza Franciszka Józefa, 5 hal - frankatura wielokrotna, widokówka datowana 9.1.18 we wsi Łabunie, wysłana za pośrednictwem urzędu etapowego w Zamościu do Warszawy, stempel cenzury austriackiej; "10 FENYGÓW" - czerwony stempelek warszawskiej opłaty doręczeniowej IV wydania; dobry stan zachowania.

Lot # 37532

Auction 106
Current price: 108 PLN
Catalog: Fi.25; 13c
Category: WW1 occupation postage

Number of bids: 1 Bid history