1947 Kultura Polska I wydanie, Teatr - ząbkowane znaczki za 5 zł, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 14384

Auction 103
Current price: 50 PLN
Catalog: Fi.423B
Mi.458A
Category: Communist Poland 1945-1952

Number of bids: 1 Bid history