14447

1964 IV zjazd PZPR, czworoblok znaczków za 60 gr., lewy dolny z bardzo rzadkim błędem "przerwane D", gwarancja Falkowski.

400 PLN400 PLN
14455

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), komplet czystych znaczków z przywieszkami z lewej i prawej strony.

20 PLN20 PLN
14495

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków i marginesami, na lewym marginesie przed 1 znaczkiem oznaczenie walca, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-).

400 PLN400 PLN
14514

1966 karnet - "TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO", czarnodruk.

80 PLN80 PLN
14537

1967 jeździectwo, kompletna seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie zachowania.

500 PLN500 PLN
14541

1967 jeździectwo, znaczek z silnie przesuniętym drukiem kolorów, klasyczna pozycja błedów PRL.

600 PLN540 PLN
14553

1967 malarstwo europejskie w muzeach polskich, makulaturowy znaczek z przesuniętą perforacją.

60 PLN65 PLN
14558

1967 koperta ze stemplami frachtowców uwięzionych po wybuchu wojny między Izraelem, a Egiptem i zamknięciem z tego powodu kanału Sueskiego. Frachtowce zakotwiczyły w Wielkim Jeziorze Gorzkim.

35 PLN32 PLN
14559

1967 zestaw kopert ze stemplami frachtowców uwięzionych po wybuchu wojny między Izraelem, a Egiptem i zamknięciem z tego powodu kanału Sueskiego. Frachtowce zakotwiczyły w Wielkim Jeziorze Gorzkim. Dodatkowo kopia artykułów na ten temat.

120 PLN108 PLN
14579

1969 turystyka, seria w arkuszach sprzedażnych z przywieszkami, bardzo dobry stan, rzadko oferowane i poszukiwane.

2 000 PLN1 800 PLN
14597

1970 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN LENINA".

20 PLN20 PLN
14598

1970 turystyka - na piastowskim szlaku, seria w arkuszach sprzedażnych z przywieszkami, bardzo dobry stan, rzadko oferowane i poszukiwane.

1 200 PLN1 000 PLN
14601

1970 życie i działalność Mikołaja Kopernika, sześcioblok ze znaczkiem makulaturowym z błędem z poz. 7 "zalany druk litery A w wyrazie POLSKA", wyłapanym przez kontrolę jakości i przedziurkowanym jeszcze w drukarni, gwarancja i opis Wysocki.

140 PLN140 PLN
14634

1972 Mikołaj Kopernik, znaczki do automatów drukowane w postaci rolki, paski czterech sztuk w tym po jednym z numerem na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

30 PLN25 PLN
14644

1973 karnet - czarnodruk "Światowa Wystawa Filatelistyczna POLSKA 73".

80 PLN80 PLN
14691

1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50).

55 PLN55 PLN
14717

1978 Poczta Harcerska Operacji BIESZCZADY 40 - Stanica Bukowiec; karta z sygnaturą (VIII.78); temat - HARCERSTWO.

10 PLN10 PLN
14757

1981 SOLIDARNOŚĆ - czworoblok naśladownictwa znaczków (Fi.2634) w kolorze brązowym, nieząbkowane, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN77 PLN
14796

40 PLN40 PLN
14798

1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności.

15 PLN15 PLN
14800

15 PLN15 PLN
14807

1984 ks. Jerzy Popiełuszko, blok podziemnej poczty Solidarności.

40 PLN61 PLN
14874

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny z Błędem B3, uszkodzone "C".

120 PLN120 PLN
14891

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60).

65 PLN65 PLN
14926

1990-1991 TOM XVIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 166 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

90 PLN90 PLN
14938

1990 wydanie przedrukowe, czworoblok z nadrukiem potrójnym, gwarancja.

150 PLN125 PLN
14953

1991 rocznik znaczków czystych (Fi.101,50).

60 PLN60 PLN
14970

1993 rocznik znaczków czystych (bez bl.151(107)I-II; Fi.193,60).

120 PLN120 PLN
14976

1993 Szlak bursztynowy, blok z błędem "kółko poniżej POLSKA" - bardzo rzadki, istnieje 99 sztuk - wyłącznie na blokach od 946901 do 946999.

500 PLN500 PLN
14977

1993 Szlak bursztynowy, blok z rzadkim i niemożliwym do sfałszowania błędem "perforacja poza znaczkiem" - znaczek z bloku pozostaje z trzech stron cięty, wewnątrz perforacji nie ma napisu POLSKA, ani nominału.

900 PLN1 050 PLN
14978

1993 Szlak bursztynowy, dwa bloki z typami numeratora I i II, jeden o nakładzie 4000, a drugi jedynie 1000 sztuk - ponad 250 000 zbieraczy wykupywało w tym czasie abonament znaczków polskich, co sprawia, że będzie coraz trudniej je zdobyć, ozdoba każdego zbioru nowych znaczków poczty polskiej, cena wykazuje silną tendencją wzrostową (Fi. 2500.-).

1 900 PLN1 900 PLN
15042

1997 "1000. rocznica śmierci św.Wojciecha" - wydanie wspólne z pocztami: Czech, Niemiec i Węgier, arkusik czeski, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
15047

1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym.

45 PLN45 PLN
15138

2010 Europa CEPT, arkusz sprzedażny.

45 PLN45 PLN
15151

2011 Europa, arkusz sprzedażny z bardzo niskim jednocyfrowym numerem "000005".

350 PLN245 PLN
15166

2012 Ludzie kina i teatru, arkusz sprzedażny znaczka za 1,60 z parkami w układzie tete - beche.

50 PLN40 PLN
15167

2012 Ludzie kina i teatru, seria w paskach ze znaczkami w układzie tete - beche.

40 PLN63 PLN
15168

2012 Igrzyska Olimpijskie w Londynie, blok.

28 PLN25 PLN
15178

2013 wyścig kolarski Tour de Pologne, bloczek.

25 PLN25 PLN
15181

2013 Zlot Wielkich Żaglowców "Szczecin" 2013, czarnodruk, nakład 20.000 sztuk.

30 PLN30 PLN