6998

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 44.

40 PLN40 PLN
7052

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133, ślad po złamaniu.

40 PLN40 PLN
7065

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

30 PLN30 PLN
7076

1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

600 PLN600 PLN
7085

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
7086

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

45 PLN45 PLN
7113

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

40 PLN40 PLN
7185

1926 całostka z sygnaturą XII-926.

30 PLN30 PLN
7190

1926 makulaturowa kartka drukowana na zagiętym kartonie, gwarancja Pelczar.

650 PLN550 PLN
7252

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska.

120 PLN120 PLN
7260

10 PLN9 PLN
7289

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

20 PLN17 PLN
7291

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 16.

20 PLN17 PLN
7292

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2.

20 PLN17 PLN
7294

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 3.

20 PLN17 PLN
7295

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 31.

20 PLN17 PLN
7296

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 32.

20 PLN17 PLN
7298

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 7.

20 PLN17 PLN
7299

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 25.

20 PLN17 PLN
7300

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 56.

20 PLN17 PLN
7301

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 58.

20 PLN17 PLN
7302

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41.

20 PLN17 PLN
7305

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 42.

20 PLN17 PLN
7307

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52.

20 PLN17 PLN
7309

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 53.

20 PLN17 PLN
7310

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 48.

20 PLN17 PLN
7313

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46.

20 PLN17 PLN
7314

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

20 PLN17 PLN
7469

40 PLN36 PLN
7507

1957 50-lecie narciarstwa polskiego.

10 PLN10 PLN
7580

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (X.73).

50 PLN45 PLN
7587

1978 karnet - 30-lecie WKS "Gwardia", ostemplowany okolicznościowo 22.XI w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN108 PLN
7590

1980 karnet - 30-lecie PZF; dobry stan zachowania (nad znakiem opłaty niewielka plamka).

80 PLN72 PLN
7622

1918 Budapeszt - Kraków - Lwów, list lotniczy wysłany 7.VII - dzień po otwarciu linii komunikacyjnej na jej przedłużeniu - z Budapesztu do Wiednia; bardzo dobry stan zachowania.

320 PLN250 PLN
7634

1930 Dornier DO X, list wysłany 13.XI z Friedrichshafen do Nowego Jorku, przewieziony na pokładzie największego ówczesnego samolotu świata - 12-silnikowej łodzi latającej, podczas jego pierwszego lotu na trasie Europa - Ameryka Południowa - Stany Zjednoczone; same znaczki na liście bardzo wysoko wycenione (Mi.500 euro).

900 PLN900 PLN
7639

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 4 lot do Ameryki Południowej, poczta boliwijska, widokówka wysłana 1.V z Cochabamba do Niemiec; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 160).

150 PLN150 PLN
7651

1935 LZ 127 Graf Zeppelin - 4 lot do Ameryki Południowej, poczta urugwajska, polecona karta pocztowa, wysłana 9.IV z Montevideo do Friedrichshafen; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 291).

150 PLN150 PLN
7654

1936 XXIV Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, balon "Belgica" zdobywca I miejsca w zawodach, specjalna karta pocztowa bez paska przewieziona na trasie ponad 1700 kilometrów, kasownik odbiorczy Archangielska.

100 PLN100 PLN
7689

1960 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 kopert z dodatkowymi nalepkami przesłanych 16.6 balonami: "Poznań", "Katowice", "Warszawa", "Syrena".

40 PLN40 PLN
7724

1973 Zawody balonowe z okazji Światowej Wystawy Filatelistycznej "Polska 73", koperta z dodatkowym znaczkiem opłaty balonowej, przesłana balonem "Katowice"; temat - KOPERNIK.

12 PLN12 PLN