Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
6998 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 44. | 40 PLN | 40 PLN | |
7052 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133, ślad po złamaniu. | 40 PLN | 40 PLN | |
7065 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134. | 30 PLN | 30 PLN | |
7076 |
1919 nadruk różowego znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 f i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
7085 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
7086 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4. | 45 PLN | 45 PLN | |
7113 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | 40 PLN | 40 PLN | |
7185 |
1926 całostka z sygnaturą XII-926. | 30 PLN | 30 PLN | |
7190 |
1926 makulaturowa kartka drukowana na zagiętym kartonie, gwarancja Pelczar. | 650 PLN | 550 PLN | |
7252 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie Kapela huculska. | 120 PLN | 120 PLN | |
7260 |
1938 trzy kartki kolejno z sygnaturą i hasłem propagandowym: X-1937 H, VI-1938 I, X-1937 I. | 10 PLN | 9 PLN | |
7289 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | 20 PLN | 17 PLN | |
7291 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 16. | 20 PLN | 17 PLN | |
7292 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 2. | 20 PLN | 17 PLN | |
7294 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 3. | 20 PLN | 17 PLN | |
7295 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 31. | 20 PLN | 17 PLN | |
7296 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 32. | 20 PLN | 17 PLN | |
7298 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 7. | 20 PLN | 17 PLN | |
7299 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 25. | 20 PLN | 17 PLN | |
7300 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 56. | 20 PLN | 17 PLN | |
7301 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 58. | 20 PLN | 17 PLN | |
7302 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41. | 20 PLN | 17 PLN | |
7305 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 42. | 20 PLN | 17 PLN | |
7307 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52. | 20 PLN | 17 PLN | |
7309 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 53. | 20 PLN | 17 PLN | |
7310 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 48. | 20 PLN | 17 PLN | |
7313 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46. | 20 PLN | 17 PLN | |
7314 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | 20 PLN | 17 PLN | |
7469 |
1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952). | 40 PLN | 36 PLN | |
7507 |
1957 50-lecie narciarstwa polskiego. | 10 PLN | 10 PLN | |
7580 |
1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (X.73). | 50 PLN | 45 PLN | |
7587 |
1978 karnet - 30-lecie WKS "Gwardia", ostemplowany okolicznościowo 22.XI w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 108 PLN | |
7590 |
1980 karnet - 30-lecie PZF; dobry stan zachowania (nad znakiem opłaty niewielka plamka). | 80 PLN | 72 PLN | |
7622 |
1918 Budapeszt - Kraków - Lwów, list lotniczy wysłany 7.VII - dzień po otwarciu linii komunikacyjnej na jej przedłużeniu - z Budapesztu do Wiednia; bardzo dobry stan zachowania. | 320 PLN | 250 PLN | |
7634 |
1930 Dornier DO X, list wysłany 13.XI z Friedrichshafen do Nowego Jorku, przewieziony na pokładzie największego ówczesnego samolotu świata - 12-silnikowej łodzi latającej, podczas jego pierwszego lotu na trasie Europa - Ameryka Południowa - Stany Zjednoczone; same znaczki na liście bardzo wysoko wycenione (Mi.500 euro). | 900 PLN | 900 PLN | |
7639 |
1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 4 lot do Ameryki Południowej, poczta boliwijska, widokówka wysłana 1.V z Cochabamba do Niemiec; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 160). | 150 PLN | 150 PLN | |
7651 |
1935 LZ 127 Graf Zeppelin - 4 lot do Ameryki Południowej, poczta urugwajska, polecona karta pocztowa, wysłana 9.IV z Montevideo do Friedrichshafen; bardzo dobry stan zachowania (Sieger 291). | 150 PLN | 150 PLN | |
7654 |
1936 XXIV Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, balon "Belgica" zdobywca I miejsca w zawodach, specjalna karta pocztowa bez paska przewieziona na trasie ponad 1700 kilometrów, kasownik odbiorczy Archangielska. | 100 PLN | 100 PLN | |
7689 |
1960 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 kopert z dodatkowymi nalepkami przesłanych 16.6 balonami: "Poznań", "Katowice", "Warszawa", "Syrena". | 40 PLN | 40 PLN | |
7724 |
1973 Zawody balonowe z okazji Światowej Wystawy Filatelistycznej "Polska 73", koperta z dodatkowym znaczkiem opłaty balonowej, przesłana balonem "Katowice"; temat - KOPERNIK. | 12 PLN | 12 PLN |