The auctions ends in:

results
Num# Description Start price Buy price
350192013 bloczki beznominałowe wykonane przez PWPW dla członków PZF na promocje kolekcjonerstwa.

120 PLN

150 PLN

350571919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek dopłaty za 25 h. z nadrukiem formą IID poz.6, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

150 PLN

150 PLN

350691919 lokalne prowizoria dopłat, BIELSKO 1 (typ 11) - nadruk typograficzny czarny, znaczki z nadrukiem PORTO ostemplowane 8.VIII na formularzu austro-węgierskiej poczty polowej; gwarancja Krawczyk.

50 PLN

55 PLN

350781921 wydanie prowizoryczne, parka znaczków z odbitymi, co ciekawe na obu znaczkach, spacjami drukarskimi przed napisem dopłata. Rzadkie w takim układzie.

75 PLN

67 PLN

350791921 wydanie prowizoryczne, znaczek z spacją po "dopłata".

30 PLN

27 PLN

350841921 parka bez perforacji pionowej na marginesie.

65 PLN

65 PLN

350981924 kompletna seria znaczków dopłaty w dwóch odmianach.

390 PLN

390 PLN

351191934 seria znaczków dopłaty.

25 PLN

25 PLN

351721920 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "nadłamane 8 w środku".

90 PLN

90 PLN

352811923 czworoblok znaczków na przesyłki lotnicze.

10 PLN

10 PLN

352821923 czworoblok znaczków na przesyłki lotnicze.

10 PLN

10 PLN

352831923 wydanie na przesyłki lotnicze, parka z abklaczem.

20 PLN

20 PLN

352841923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek bez nadruku.

80 PLN

80 PLN

352851923 parka znaczków wydania przedrukowego.

10 PLN

10 PLN

352861923 wydanie na przesyłki lotnicze, znaczek z nadrukiem przesuniętym.

60 PLN

60 PLN

353141924 widoki Gdańska i okolic, luzak z serii.

25 PLN

25 PLN

353441928/1934 PRZESTAWIONE NAPISY "Wohnort" i "Absender" (Mi.200 euro) - wydanie półilustrowane z potrójną linią pionową, karta na kartonie piaskowym, ilustracja Danzig, Technische Hochschule; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie przebarwienie).

500 PLN

500 PLN

353701934 ilustrowana karta prywatna i formularz wykonane na zlecenie organizatorów Zjazdu Filatelistów Niemieckich i 11 Zjazdu Związku Filatelistów Niemieckich; czyste; dobry stan zachowania; temat - ŻAGLOWCE.
UWAGA - zamieniono ilustracje w katalogu Fischer 2010.

600 PLN

500 PLN

354001938 wydanie z dopłatą na rzecz Pomocy Zimowej - statki, seria na kopercie listu poleconego do Krakowa ostemplowana okolicznościowo 29.4.1939 stemplem propagującym Pomoc Zimową, na odwrocie kasownik odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN

150 PLN

354801919 wydanie krakowskie, pocztowy adres przesyłkowy z przekazem pocztowym z pobrania.

600 PLN

500 PLN

357721938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj.

200 PLN

180 PLN

357761938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z jedną z rzadkich ilustracją nr 64 - Polski Czerwony Krzyż organizuje ...; zaokrąglone rogi, na odwrocie niewielkie punktowe przebarwienia.

160 PLN

144 PLN

358191949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

110 PLN

99 PLN

358201949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

90 PLN

81 PLN

358211949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

90 PLN

90 PLN

358221949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

90 PLN

81 PLN

358251949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

90 PLN

81 PLN

358261949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem krakowskim, gwarancja Pelczar.

100 PLN

90 PLN

358271949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego i nadrukiem groszy typ 23.

180 PLN

162 PLN

358291949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu łódzkiego b, wysłana 14.IV z Płońska do Warszawy; doskonały stan zachowania.

60 PLN

60 PLN

358591951 Bolesław Bierut, 30 gr, z hasłem propagandowym 20a, sygnatura VI.50.

20 PLN

20 PLN

359231960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

45 PLN

359241960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN

45 PLN

360411915 XIII lot z oblężonego Przemyśla, karta datowana 26.II, WPISANY KOLEJNY NUMER PRZESYŁKI "19849", stempelki: ZENSURIERT, "Fliegerpost Przemyśl JANNER 1915", "IX.54." (w owalu) i "Zur Beförderung geeignet."; karta w słabszym stanie (podklejana na odwrocie).

200 PLN

140 PLN

360451927 ZNACZEK SKŁADKOWY LOPP za 50 gr doklejony na widokówce wysłanej 4.IX.33 z Krynicy do Zakopanego, oba znaczki unieważniono kasownikiem okolicznościowym "SZCZAWY ALKALICZNO-ŻELAZISTE SEZON CAŁOROCZNY" Krynica Zdrój (Myślicki 28 004 - rzadki, w katalogu nie reprodukowany!!!); znaczki LOPP są bardzo rzadko spotykane na korespondencji nieinspirowanej filatelistycznie; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Korszeń.

500 PLN

500 PLN

360501929 list lotniczy wysłany 22.V z Powszechnej Wystawy Krajowej w Poznaniu, dodatkowo nalepka wystawowa skasowana stemplem okolicznościowym.

250 PLN

175 PLN

360721934 list z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa - Poznań - Berlin, wysłany z Warszawy do Holandii.

170 PLN

120 PLN

360801936 III lot balonu "Kraków" z okazji Dni Krakowa, dekoracyjna karta pocztowa z dodatkową nalepką LOPP (Fi.V8) adresowana do Krotoszyna, dodatkowe zielone stempelki POCZTA BALONOWA i przedstawiający sylwetkę balonu; na odwrocie datownik odbiorczy Alwernia; efektowna całość w doskonałym stanie zachowania.

200 PLN

140 PLN

360811936 lot balonowy z okazji Zjazdu Górskiego, widokówka (Skole Paraszka-Królowa Bieszczad) adresowana do Skolego przesłana 16.VII balonem "SANOK" do miejscowości Czarna k.Ustrzyk (kasownik odbiorczy na froncie), znaczki skasowane stemplem okolicznościowym "SANOK 1 POCZTA BALONOWA" w kolorze czarnym, dodatkowo czarny stempelek "BALON SANOK"; dobry stan zachowania (na karcie dodatkowe notatki niedotyczące przesyłki).

100 PLN

70 PLN

360851936 Warszawa - Lwów - Ateny, list (druki) wysłany 3.X lotem z Warszawy do Aten, znaczki unieważnione stemplem okolicznościowym "PIERWSZY LOT DO ATEN WARSZAWA 19 PORT LOTNICZY"; na odwrocie wirnik odbiorczy Ateny 4 OKT; bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN

84 PLN