The auction will start on 19.04.2024

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
33956

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - średni stan.

40 PLN36 PLN
33971

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 17.

50 PLN50 PLN
34007

1920 całostka z hasłem propagandowym C.

60 PLN140 PLN
34019

1921 orzeł na tarczy barokowej.

30 PLN30 PLN
34048

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN75 PLN
34049

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN75 PLN
34050

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN100 PLN
34052

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

100 PLN75 PLN
34053

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

100 PLN75 PLN
34054

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

100 PLN75 PLN
34058

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN100 PLN
34060

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN100 PLN
34061

1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór.

40 PLN40 PLN
34063

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

120 PLN75 PLN
34078

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9.

20 PLN20 PLN
34079

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13.

20 PLN20 PLN
34092

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16.

25 PLN25 PLN
34094

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21.

25 PLN25 PLN
34095

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32.

25 PLN25 PLN
34107

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5.

20 PLN20 PLN
34108

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6.

20 PLN20 PLN
34109

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5.

20 PLN20 PLN
34110

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

30 PLN30 PLN
34116

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M.

30 PLN30 PLN
34121

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm.

15 PLN15 PLN
34180

1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23.

60 PLN60 PLN
34181

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.3 - Kompania huculska 2 p.p. L.P. w Worochcie - listopad 1914.

70 PLN70 PLN
34182

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski i ks. biskup Bandurski w Lasku Polskim - czerwiec 1916; karta ostemplowana okolicznościowo 6.VIII w Krakowie.

50 PLN50 PLN
34183

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski z oficerami sztabu przed kwaterą 1 p.p. L.P. w Turze Dolnym nad Nidą - kwiecień 1915.

60 PLN65 PLN
34185

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Tabor na postoju pod Wołczeckiem na Wołyniu - listopad 1915.

60 PLN60 PLN
34186

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Zakład sanitarny I Brygady L.P. pod Urzędowem - lipiec 1915.

80 PLN80 PLN
34187

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przybycie warszawskiego batalionu P.O.W. do Kopytowa na Wołyniu - sierpień 1915.

60 PLN60 PLN
34204

1945 Belweder, całostka z sygnatura w układzie poziomym.

25 PLN25 PLN
34209

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie pionowym, cecha zezwolenia na druk nonparelem, skasowana 9.5.1946 stemplem okolicznościowym "ROCZNICA OSWOBODZENIA WROCŁAWIA", dodatkowa odbitka stempla na odwrocie (Myślicki 46 017).

30 PLN30 PLN
34288

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F.

35 PLN35 PLN
34326

1954 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", ostro zakończona klapa, napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
34434

1986 karnet - 150 lat Warszawskiej Straży Pożarnej.

40 PLN36 PLN
34435

1986 karnet - 50 lecie MKS "Konradia".

80 PLN72 PLN
34475

1935 XXIII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, list ekspresowy przewieziony balonem "Legionowo".

80 PLN70 PLN
34477

1935 list poczty balonowej z okazji Międzynarodowych Zawodów Balonowych im. Gordon Bennetta.

60 PLN50 PLN