20346

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
20357

1951 Bolesław Bierut, z hasłem propagandowym 22, sygnatura VI.50.

15 PLN15 PLN
20366

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-20b.

40 PLN40 PLN
20370

1953 koperta z trzema liniami z podpisami na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E.

40 PLN40 PLN
20479

1923 "AEROLLOYD" otwarcie połączenia lotniczego Kraków-Warszawa, list lotniczy wysłany 25.VIII z Krakowa do Warszawy, ręczne oznaczenie przewozu lotniczego, wpisane czerwoną kredką "Paravion", "Lot" i wysokość opłaty "Op 2000" ; na odwrocie stempelek "Nadeszła Pocztą Lotniczą" i filetowy kasownik odbiorczy Warszawa 27.VIII; całość w bardzo dobry stanie zachowania (Fi.1100.-), zamontowana na dekoracyjnej karcie.

800 PLN500 PLN
20492

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 7 lot do Ameryki Południowej - poczta urugwajska, karta pocztowa, wysłana 28.IX z Montevideo do Friedrichshafen (Sieger 186).

100 PLN100 PLN
20493

1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 2 lot do Ameryki Południowej - poczta boliwijska, widokówka wysłana 8.IV z Cochabamba do Niemiec, dodatkowo zielony stempel poczty brazylijskiej (Sieger 146B).

120 PLN120 PLN
20508

1936 Port Gdańsk, I lot Lwów - Ateny - Warszawa; znaczek za 15 gr z przedrukiem i znaczek polski bez przedruku na kopercie (druki) nadanej 3.X, znaczki unieważnione stemplem okolicznościowym, na odwrocie kasowniki odbiorcze: Ateny 8.X i Warszawa 10.X; dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja.

400 PLN350 PLN
20614

1988 wizyta Jana Pawła II w Mozambiku, blok czysty.

15 PLN15 PLN
20679

1912 widokówka Góra Sasepnica, z obiegu.

60 PLN60 PLN
20684

1915 widokówka Źródła Pilicy, z obiegu.

60 PLN60 PLN
20685

1915 Legiony Polskie - zasieki pod Tarłowem, pocztówka z rzadkiego wydania I pułku I Brygady Legionów.

30 PLN30 PLN
20703

1916 widokówka patriotyczna Wesołych Świąt, z obiegu

35 PLN35 PLN
20735

1928 widokówka Józef Piłsudski, czysta.

40 PLN40 PLN
20876

1957-59 Saara (Bundesland), komplet czysty w ładnym stanie w cenie dwu serii obiegowych.

75 PLN75 PLN