13398

1920 kartka bez oznaczenia waluty nominału.

50 PLN50 PLN
13407

1920 kartka z hasłem propagandowym C.

80 PLN260 PLN
13408

1920 całostka z hasłem propagandowym E.

80 PLN80 PLN
13410

1920 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego.

40 PLN40 PLN
13411

40 PLN36 PLN
13414

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 4 mk, długość napisu 98,5 mm.

60 PLN54 PLN
13415

1921-1922 karta do obrotu krajowego, 8 mk, długość napisu 98,5 mm.

50 PLN45 PLN
13423

1922 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego.

40 PLN36 PLN
13425

40 PLN55 PLN
13426

40 PLN40 PLN
13429

1925 całostka bez sygnatury.

50 PLN45 PLN
13455

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

120 PLN100 PLN
13456

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

120 PLN108 PLN
13466

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

30 PLN20 PLN
13467

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z obiegu z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

30 PLN20 PLN
13469

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

120 PLN120 PLN
13470

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN100 PLN
13472

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

120 PLN100 PLN
13473

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

160 PLN120 PLN
13477

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

130 PLN130 PLN
13478

120 PLN100 PLN
13479

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

120 PLN100 PLN
13481

120 PLN100 PLN
13487

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8, stan bardzo dobry.

90 PLN90 PLN
13490

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18.

25 PLN25 PLN
13491

1935 całostka z ilustracja nr 24.

40 PLN25 PLN
13492

1935 całostka z ilustracja nr 17.

40 PLN40 PLN
13493

1935 całostka z ilustracja nr 6.

40 PLN25 PLN
13494

1935 całostka z ilustracja nr 10.

40 PLN25 PLN
13499

45 PLN35 PLN
13500

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Tarnowskich Gór 7.X.37, sygnatura I-1937.

120 PLN100 PLN
13501

1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Antopola 29.IV.38, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O.

90 PLN100 PLN
13503

1937 całostka z ilustracja nr 21.

35 PLN35 PLN
13504

1938 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

40 PLN40 PLN
13518

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

30 PLN20 PLN
13521

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (Nobel w dziedzinie fizyki 1903 i drugi w dziedzinie chemii 1911), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

50 PLN50 PLN
13537

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 48, stan bardzo dobry.

40 PLN40 PLN
13551

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 4 - Placówka - listopad 1914. 2 p.p. L.P. w Zielonej (w Karpatach)

60 PLN60 PLN
13552

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 30.

40 PLN40 PLN
13553

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej legionów, całostka z ilustracją nr 17.

40 PLN135 PLN