24511

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz.

25 PLN22 PLN
24512

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

60 PLN50 PLN
24523

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz.

50 PLN50 PLN
24531

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
24532

1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz.

100 PLN100 PLN
24534

1918 seria pomnikowa, znaczek z bardzo rzadkim na tym nominale nadrukiem odwróconym, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski.

3 600 PLN3 800 PLN
24537

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja Miszczak.

40 PLN45 PLN
24539

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz.

70 PLN70 PLN
24582

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z w kolorze karminowo różowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN50 PLN
24583

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze różowo karminowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja z opisem koloru Ryblewski.

40 PLN45 PLN
24586

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja Falkowski, Melnik.

70 PLN70 PLN
24587

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN110 PLN
24609

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

300 PLN380 PLN
24622

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze szafirowym, z rzadkim w tym kolorze nadrukiem pierwszą formą, gwarancja i opis.

300 PLN300 PLN
24624

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w najrzadszym kolorze - ultramarynowym; na środku mocna podlepka, na niej opis ultram. i sygnatura T.Gryż., poza tym w bardzo ładnym stanie, podwójna gwarancja Gryżewski.

2 400 PLN2 400 PLN
24664

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja i opis Schmutz.

200 PLN261 PLN
24669

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z przesuniętym nadrukiem pierwszej formy z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN40 PLN
24704

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 60 fen. w kolorze szarawopurpurowym z lekko przesuniętym w górę nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.2 "Pocata" (Fi.450.-), nieco słabsze ząbki po prawej, gwarancja z opisem Schmutz.

350 PLN300 PLN
24705

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 71 z brzegowym uszkodzeniem nadruku wyrazu POCZTA, gwarancja Krawczyk, Melnik.

40 PLN40 PLN
24715

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria w parkach z błędami na lewych znaczkach "brak ornamentów", gwarancja Schmutz.

800 PLN700 PLN
24739

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Krawczyk.

40 PLN40 PLN
24749

150 PLN135 PLN
24771

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski.

30 PLN30 PLN
24773

40 PLN40 PLN
24777

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz.

30 PLN30 PLN
24778

240 PLN240 PLN
24783

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja.

50 PLN45 PLN
24806

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", podniesiona gwarancja Schmutz.

40 PLN40 PLN
24812

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz.

60 PLN50 PLN
24817

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem - normalnym i odwróconym, znaczek pochodzi najprawdopodobniej z jednego arkusza obejmującego 50 znaczków z tym błędem, gwarancja Mikulski, fotoatest Kronenberg.

6 500 PLN6 500 PLN
24829

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", gwarancja Jungjohann.

360 PLN360 PLN
24833

70 PLN70 PLN
24835

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

50 PLN76 PLN
24848

15 PLN15 PLN
24863

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 95, gwarancja Schmutz.

100 PLN135 PLN
24864

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja Kronenberg.

300 PLN379 PLN
24865

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 33, nieduża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

180 PLN180 PLN
24866

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 55, gwarancja Mikstein, Schmutz.

300 PLN360 PLN
24867

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann.

240 PLN240 PLN
24869

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Schmutz.

1 300 PLN2 370 PLN