Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
24511 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 31 z błędem "uszkodzona prawa jedynka", gwarancja i opis Schmutz. | 25 PLN | 22 PLN | |
24512 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | 60 PLN | 50 PLN | |
24523 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "połączone o i l", gwarancja i opis Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
24531 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone P w Poczta", gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
24532 |
1918 seria pomnikowa, znaczek w kolorze jasnoniebieskim / szarawożółtym z rzadkim błędem z poz. 33 "uszkodzone ols" występującym tylko w części nakładu, gwarancja i opis Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
24534 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z bardzo rzadkim na tym nominale nadrukiem odwróconym, doskonały stan zachowania, gwarancja Mikulski. | 3 600 PLN | 3 800 PLN | |
24537 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja Miszczak. | 40 PLN | 45 PLN | |
24539 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
24582 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z w kolorze karminowo różowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz. | 40 PLN | 50 PLN | |
24583 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze różowo karminowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja z opisem koloru Ryblewski. | 40 PLN | 45 PLN | |
24586 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja Falkowski, Melnik. | 70 PLN | 70 PLN | |
24587 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 110 PLN | |
24609 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 300 PLN | 380 PLN | |
24622 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze szafirowym, z rzadkim w tym kolorze nadrukiem pierwszą formą, gwarancja i opis. | 300 PLN | 300 PLN | |
24624 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w najrzadszym kolorze - ultramarynowym; na środku mocna podlepka, na niej opis ultram. i sygnatura T.Gryż., poza tym w bardzo ładnym stanie, podwójna gwarancja Gryżewski. | 2 400 PLN | 2 400 PLN | |
24664 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja i opis Schmutz. | 200 PLN | 261 PLN | |
24669 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z przesuniętym nadrukiem pierwszej formy z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
24704 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 60 fen. w kolorze szarawopurpurowym z lekko przesuniętym w górę nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.2 "Pocata" (Fi.450.-), nieco słabsze ząbki po prawej, gwarancja z opisem Schmutz. | 350 PLN | 300 PLN | |
24705 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 71 z brzegowym uszkodzeniem nadruku wyrazu POCZTA, gwarancja Krawczyk, Melnik. | 40 PLN | 40 PLN | |
24715 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria w parkach z błędami na lewych znaczkach "brak ornamentów", gwarancja Schmutz. | 800 PLN | 700 PLN | |
24739 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Krawczyk. | 40 PLN | 40 PLN | |
24749 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | 150 PLN | 135 PLN | |
24771 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Danowski. | 30 PLN | 30 PLN | |
24773 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 41 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
24777 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | 30 PLN | 30 PLN | |
24778 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | 240 PLN | 240 PLN | |
24783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja. | 50 PLN | 45 PLN | |
24806 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku "brak liter ZTA", podniesiona gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
24812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz. | 60 PLN | 50 PLN | |
24817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem - normalnym i odwróconym, znaczek pochodzi najprawdopodobniej z jednego arkusza obejmującego 50 znaczków z tym błędem, gwarancja Mikulski, fotoatest Kronenberg. | 6 500 PLN | 6 500 PLN | |
24829 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", gwarancja Jungjohann. | 360 PLN | 360 PLN | |
24833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | 70 PLN | 70 PLN | |
24835 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 50 PLN | 76 PLN | |
24848 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Łaszkiewicz. | 15 PLN | 15 PLN | |
24863 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 95, gwarancja Schmutz. | 100 PLN | 135 PLN | |
24864 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja Kronenberg. | 300 PLN | 379 PLN | |
24865 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 33, nieduża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 180 PLN | 180 PLN | |
24866 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z nadrukiem z poz. 55, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 300 PLN | 360 PLN | |
24867 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Jungjohann. | 240 PLN | 240 PLN | |
24869 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 300 PLN | 2 370 PLN |