12517

1918 Przedbórz, znaczek IV wydania, gwarancja Wiatrowski.

10 PLN8 PLN
12518

10 PLN8 PLN
12534

1918 Brzeziny, znaczki wydania lokalnego stemplowane grzecznościowo na kopercie, zaplamienia.

100 PLN100 PLN
12537

1918 Jędrzejów, kasowana na wycinkach seria znaczków z dopłatą na fundusz cesarza Karola z lokalnym nadrukiem, gwarancja Krawczyk.

120 PLN120 PLN
12562

1918 Zduńska Wola, wycinek z użytkowej karty pocztowej dofrankowanej znaczkami okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" - dwoma za 2,5 i jednym za 7,5 fen.; wszystkie z rzadkim lokalnym nadrukiem typu II; ładny stan; gwarancja Gryżewski.

4 800 PLN4 200 PLN
12565

1919 Tarnów, znaczki gazetowe wydania lokalnego stemplowane grzecznościowo na kopercie.

25 PLN25 PLN
12570

1917 próba niezrealizowanego projektu (na konkurs Warszawskiego Towarzystwa Artystycznego) pierwszego po odzyskaniu niepodległości znaczka polskiego za 15 hal.- wzór drugi - siatka z kółek w tle tarczy.

200 PLN200 PLN
12571

1917 próba niezrealizowanego projektu (na konkurs Warszawskiego Towarzystwa Artystycznego) pierwszego po odzyskaniu niepodległości znaczka polskiego za 15 hal.- wzór drugi - siatka z kółek w tle tarczy, na papierze z żółtym poddrukiem, sygnowany T.Schetyna.

250 PLN250 PLN
12572

250 PLN250 PLN
12590

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Falkowski.

50 PLN50 PLN
12591

1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem.

80 PLN80 PLN
12592

30 PLN40 PLN
12595

80 PLN80 PLN
12601

1918 seria pomnikowa, list firmowy z Sosnowca 7.2.19 do Zawiercia.

250 PLN330 PLN
12625

1918 seria pomnikowa, list firmowy z Warszawy do Niemiec z pierwszych dni obiegu znaczków tego wydania 21.11.18, gwarancja Jungjohann.

400 PLN720 PLN
12638

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein.

80 PLN80 PLN
12666

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, podlepka.

10 PLN10 PLN
12667

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy - nominał na dole.

50 PLN50 PLN
12681

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem formy drugiej, lewy znaczek z błędem "podniesione s", prawy znaczek skazy na gumie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN100 PLN
12701

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze różowawoczerwonym z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
12719

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "podniesione s", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

60 PLN60 PLN
12723

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 15 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadko występującym kasownikiem w kolorze niebieskim, gwarancja Krawczyk.

25 PLN25 PLN
12730

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze niebieskim z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja i opis Schmutz.

300 PLN300 PLN
12751

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 20 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", gwarancja z opisem Schmutz.

125 PLN125 PLN
12763

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem formy pierwszej.

20 PLN20 PLN
12769

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7,5 fen. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą, gwarancja i opis.

25 PLN30 PLN
12787

1918 ŻYCHLIN - wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7,5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z bardzo rzadkim ramkowym kasownikiem prowizorycznym z Żychlina, gwarancja.

100 PLN110 PLN
12870

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z brzegowym niedodrukiem, gwarancja i opis Schmutz.

50 PLN50 PLN
12960

30 PLN30 PLN
12976

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz. 82 "złamana nóżka A w POLSKA", sygnowany Filatelia Kraków, gwarancja i atest Mikulski.

5 250 PLN5 250 PLN
12977

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 74, pozostałości dużej podlepki, gwarancja Kronenberg.

120 PLN120 PLN
12985

180 PLN180 PLN
12986

240 PLN240 PLN
12989

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", bardzo rzadkie - znaczków z tym błędem przedrukowano tylko 23 sztuki, ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

6 000 PLN8 600 PLN
12990

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 6, gwarancja Jendroszek.

150 PLN150 PLN
12993

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszej formy poz. 5 z błędem "cienkie Z", praktycznie postfrisch - cień po podlepce, gwarancja i opis Schmutz.

240 PLN240 PLN
12995

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja Danowski,.

250 PLN260 PLN
13013

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z kropką pod cyfrą 2, gwarancja Schmutz.

60 PLN60 PLN
13018

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą, prawy z błędem na poz.73 "dwukropek", lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan; sygnowany POPPERO, gwarancja Mikstein.

800 PLN800 PLN
13019

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja Jungjohann.

500 PLN500 PLN