16633

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 57, gwarancja Koopman, Jungjohann.

120 PLN147 PLN
16735

1920 wydanie przedrukowe, podstawowa seria.

20 PLN20 PLN
16743

1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z poddrukiem lila i łukami skierowanymi na dół.

20 PLN20 PLN
16749

1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z błędem "plama pod zi".

160 PLN160 PLN
16756

100 PLN90 PLN
16859

1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Oliva, Schloß und Kirche; dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne ubytki powierzchniowej warstwy papieru).

120 PLN150 PLN
16874

1934 całostka z serii sławni gdańszczanie z oryginalnego obiegu, kartka uszkodzona z lewej strony.

80 PLN80 PLN
16875

1935 znaczek wydania obiegowego.

30 PLN30 PLN
16880

1935 wydanie na przesyłki lotnicze, ośmioblok znaczka za 10 Pf. z błędami na poz.3 "Danzio" i na poz.4 "Stadl", gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN500 PLN
16892

1937 blok z wystawy filatelistycznej DAPOSTA.

20 PLN20 PLN
16895

20 PLN20 PLN
16915

1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze szarożółtym.

100 PLN85 PLN
16919

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44.

70 PLN70 PLN
16920

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42.

70 PLN70 PLN
16922

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona nadrukami typ 130, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

350 PLN360 PLN
16926

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 83 z fantazyjna czcionką oznaczenia nominału, na odwrocie abklacz nadruku.

70 PLN70 PLN
16928

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36.

40 PLN40 PLN
16931

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98.

60 PLN60 PLN
16932

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 70, zagrzybienie - słaby stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

50 PLN50 PLN
16936

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 11 - koniczyna zamiast rombu, średni stan zachowania.

60 PLN60 PLN
16939

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 15.

50 PLN50 PLN
16940

1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 22; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN120 PLN
16943

1919 wydanie krakowskie, kartka z Krakowa 14.II.20 do warszawy, nadruk typ 134.

70 PLN70 PLN
16952

1919 kartka w kolorze czerwonym z nominałem w walucie markowej.

40 PLN60 PLN
16953

1919 kartka z Łodzi 10.XII.19 do Warszawy.

20 PLN20 PLN
16956

1919 kartka polecona z Krakowa 24.X.19 do Warszawy.

30 PLN30 PLN
16959

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

60 PLN60 PLN
16960

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z Bielska 4.II.20 do Warszawy, nadruk typ 4.

180 PLN180 PLN
16961

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z Bielska 19.II.20 do Warszawy, nadruk typ 3.

180 PLN180 PLN
16963

1920 kartka z nadrukiem krakowskim wysłana jako polecona z Cieszyna 4.VI.20 do Szwecji, nadruk typ 138 (bez kropki po POCZTOWA).

250 PLN250 PLN
16970

1920 kartka z Poznania do Wrocławia.

30 PLN30 PLN
16971

1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze czerwonym.

60 PLN60 PLN
16972

1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze różowym.

90 PLN77 PLN
16998

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

50 PLN50 PLN
16999

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

240 PLN200 PLN
17004

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

280 PLN250 PLN
17018

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 7.

30 PLN30 PLN
17020

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 1 - Kraków.

60 PLN85 PLN
17021

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3 - Lwów.

60 PLN85 PLN
17025

40 PLN35 PLN