The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
22235

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z rzadkim nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

250 PLN225 PLN
22245

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

50 PLN50 PLN
22258

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem próbnym "trzy kreski", gwarancja Schmutz.

800 PLN700 PLN
22262

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN100 PLN
22275

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, lewy znaczek z błędem "obniżone l", gwarancja i oznaczenie.

60 PLN80 PLN
22291

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

80 PLN80 PLN
22367

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN120 PLN
22392

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę w "Filateliście" 4/2007 błędem na poz.31 "lewe zakończenie czwartej kreski z dużym oczkiem", na poleconej karcie zagranicznej wydania przedrukowego, wysłanej 16.III.1919 z Warszawy do Wiednia, cenzura; bardzo dobry stan zachowania; sygnowane BSM, gwarancja Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
22403

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy.

40 PLN40 PLN
22422

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem drugiej formy.

40 PLN40 PLN
22445

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "przerwane P w Polska", gwarancja Mikulski.

80 PLN80 PLN
22457

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Ryblewski.

20 PLN20 PLN
22473

1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 6.II.1919 z Radomia (kasownik z wyróżnikiem "a") do Sosnowca; niedopłacony o 1 hal, mimo wyraźnej adnotacji nie obciążony karną dopłatą 2 hal., prawdopodobnie z powodu braku znaczka o takim nominale, bądź przez przeoczenie; kasownik odbiorczy Zawiercie, bardzo ciekawy obieg, gwarancja Falkowski.

2 800 PLN2 500 PLN
22479

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz.

20 PLN20 PLN
22480

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

10 PLN10 PLN
22481

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

20 PLN20 PLN
22502

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

10 PLN10 PLN
22503

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
22512

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
22518

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski.

430 PLN400 PLN
22522

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

30 PLN30 PLN
22531

1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz.

100 PLN100 PLN
22554

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, załamanie na prawym górnym brzegu, gwarancja.

200 PLN200 PLN
22561

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 46 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

70 PLN70 PLN
22574

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Schmutz.

280 PLN320 PLN
22577

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja.

60 PLN60 PLN
22578

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja Schmutz.

250 PLN310 PLN
22579

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Schmutz.

250 PLN250 PLN
22580

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, znaczek bez gumy, gwarancja Miszczak.

50 PLN50 PLN
22584

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

160 PLN140 PLN
22592

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein.

25 PLN25 PLN
22596

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 44, duża podlepka, gwarancja Schmutz.

900 PLN900 PLN
22598

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 90, gwarancja Schmutz.

50 PLN50 PLN
22599

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja Schmutz.

50 PLN50 PLN
22600

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", gwarancja i opis Gryżewski.

120 PLN120 PLN
22607

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein.

90 PLN90 PLN
22608

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja Schmutz.

70 PLN70 PLN
22610

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

70 PLN80 PLN
22619

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN80 PLN
22622

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN40 PLN