9675

160 PLN160 PLN
9676

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

160 PLN140 PLN
9677

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieostry jeden narożnik.

160 PLN140 PLN
9678

160 PLN140 PLN
9680

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
9681

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki.

120 PLN105 PLN
9682

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura VIII-1931, stan dobry - minimalnie uszkodzenia narożników.

120 PLN105 PLN
9684

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
9685

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry - nieznacznie zaokrąglone narożniki.

120 PLN105 PLN
9686

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

160 PLN140 PLN
9687

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
9693

160 PLN160 PLN
9706

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
9707

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

180 PLN180 PLN
9708

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

30 PLN30 PLN
9710

1933 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym K.

100 PLN310 PLN
9711

1933 kartka z ilustracją 25 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia.

30 PLN30 PLN
9712

1933 kartka z ilustracją 15 wysłana z Warszawy Sejm do Wiednia.

35 PLN35 PLN
9715

1934 podwójna całostka o sygnaturze XII-1934, z hasłem propagandowym, wysłana 9.XII.1935 z miejscowości Rubieżewicze.

150 PLN150 PLN
9719

1936 całostka z sygnaturą XI-1936 i hasłem propagandowym H.

15 PLN200 PLN
9725

1937 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym N, nieostre narożniki.

10 PLN10 PLN
9734

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 15.

45 PLN45 PLN
9735

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 23.

40 PLN40 PLN
9736

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

40 PLN40 PLN
9751

15 PLN15 PLN
9752

1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 14, rzadka sygnatura XII.49 z wyróżnikiem "6" po ilości zamówienia; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN110 PLN
9834

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuk (w tym dodatkowo 635I, 635II).

76 PLN76 PLN
9876

1936 polecony list lotniczy z Gdyni do Nowego Jorku przewieziony sterowcem Hindenburg, stemple tranzytowe i odbiorcze, list rozłożony dla ekspozycji.

400 PLN400 PLN
9881

1938 list poczty balonowej z okazji zawodów balonowych o puchar im. A. Wańkowicza, koperta uszkodzona jak na obrazku.

100 PLN100 PLN
9889

1939 Pierwszy lot Warszawa - Rzym, dekoracyjna całość.

150 PLN150 PLN
9898

1956 I lot linii "Lufthansa" Warszawa - Berlin, dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

20 PLN20 PLN
9908

1959 Zawody balonowe z okazji XXVII M.T.P., komplet 4 kopert z nalepkami przesłanych 7.VI balonami: "Syrena", "Warszawa", "Katowice", "Poznań".

60 PLN60 PLN
9911

1960 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 kart z dodatkowymi nalepkami przesłanych 17.VI balonami: "Poznań", "Katowice", "Warszawa", "Syrena".

50 PLN50 PLN
9913

1960 I lot linii "Swissair" Zurich - Warszawa 2.VI.

40 PLN35 PLN
9914

1960 Zlot gwiaździsty na Międzynarodową Wystawę Filatelistyczną "Polska 60" w Warszawie, komplet 6 kopert przesłanych do Warszawy samolotami Aeroklubu PRL z: Olsztyna, Gdańska, Szczecina, Zielonej Góry, Wrocławia i Opola.

45 PLN45 PLN
9917

1962 Zawody balonowe o puchar M.T.P., komplet 4 dekoracyjnych kopert z dodatkowymi znaczkami opłaty balonowej, przesłanych 24.VI balonami: "Katowice", "Syrena", "Warszawa", "Poznań".

40 PLN40 PLN
9925

1964 list lotniczy, wysłany 26.X z Hanoi do Warszawy.

30 PLN60 PLN
9931

1968 Otwarcie linii lotniczej PLL LOT Warszawa - Wilno - Leningrad.

15 PLN13 PLN
9932

1968 Otwarcie linii lotniczej PLL LOT Warszawa - Kijów.

15 PLN13 PLN
9933

1968 Jubileuszowy lot "50 Jahre Postfluglinie Wien-Krakau", lotniczy list polecony wysłany 3.IV z Mediolanu - przez Wiedeń, gdzie dotarł 5.IV (kasownik pośredni) - do Warszawy, kasownik odbiorczy 8.IV.

40 PLN35 PLN