4143

1918 Kowel, znaczek za 50 f./50 szag. z lokalnym nadrukiem na znaczku ukraińskim, na wycinku z ręcznie wpisaną datą 22/8 1919, gwarancja firmowa SPER FILATELIA, sygnowany ołówkiem, gwarancja Krawczyk.

200 PLN240 PLN
4153

1918 Kalisz, parka znaczków pierwszego wydania, gwarancja Schmutz.

140 PLN140 PLN
4159

1918 Kalisz, znaczek pierwszego wydania, gwarancja Schmutz.

70 PLN70 PLN
4169

1918 Kalisz, znaczki pierwszego wydania z odwróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz.

240 PLN240 PLN
4175

1918 Myślenice, znaczek opłaty za 10 h. z lokalnym odwróconym nadrukiem typu IIIa, w ładnym stanie z małym lekkim śladem podlepki, gwarancja Krawczyk.

400 PLN400 PLN
4182

1918 Myślenice, znaczek opłaty za 20 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, na ładnym wycinku, sygnowany T i Toll, gwarancja Krawczyk.

150 PLN150 PLN
4184

1918-19 Oświęcim, unikalny znaczek za 5 h. z lokalnym, typograficznym nadrukiem w kolorze czarnym przedstawiającym orła, kasowany na prawej krawędzi w sposób, nie dający możliwości ustalenia miejscowości i daty; znane są jedynie dwa egzemplarze czyste o innych nominałach i jeden kasowany - oferowane 5 h. (ten właśnie egzemplarz prezentowany jest w katalogu PPF.SA - wydanie z 1997, na stronie 24), znaczek ma uszkodzony lewy dolny narożnik, kolorowy fotoatest Krawczyk.

1 500 PLN1 500 PLN
4185

1918 Myślenice, znaczek za 30 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T i Toll.

30 PLN60 PLN
4186

1918 Myślenice, znaczek za 3 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T(Toll).

20 PLN70 PLN
4187

1918 Myślenice, znaczek gazetowy za 2 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIa, podlepiony na dużej powierzchni, gwarancja Mikstein.

20 PLN25 PLN
4188

1918 Myślenice, bardzo rzadki niekatalogowany znaczek gazetowy za 6 h. z lokalnym nadrukiem typu IIIb, rysa w papierze koło lewej 6, gwarancja Krawczyk.

100 PLN110 PLN
4189

1918 Myślenice, rzadki znaczek pospieszny za 5 h. z lokalnym nadrukiem typu I, sygnowany T, gwarancja Krawczyk.

50 PLN55 PLN
4192

1919 Skałat, znaczki za 3 i 20 h. z lokalnym nadrukiem w pięknym stanie, gwarancja.

250 PLN250 PLN
4195

1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok, środkowe znaczki z błędami "uszkodzona litera N" i "kropka wewnątrz prawej cyfry 5", gwarancja.

120 PLN120 PLN
4210

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i opis Schmutz.

120 PLN160 PLN
4223

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja Schmutz.

35 PLN35 PLN
4224

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem pierwszej formy, lewy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja.

35 PLN35 PLN
4225

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i opis Schmutz.

40 PLN40 PLN
4228

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "poniesione s", gwarancja.

35 PLN46 PLN
4242

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja.

30 PLN30 PLN
4253

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy z błędem na poz.2 "Pocata", załamane poziomo, gwarancja i opis Schmutz.

30 PLN30 PLN
4257

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja.

35 PLN35 PLN
4269

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy.

15 PLN15 PLN
4270

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. w kolorze różowokarminowym z nadrukiem drugą formą, piękny stan, gwarancja i opis Schmutz.

600 PLN600 PLN
4278

1918 wydanie PP/GGW, parka z przesuniętym nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "odwrócone k", gwarancja.

35 PLN35 PLN
4284

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "Pocata", gwarancja.

35 PLN35 PLN
4303

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 25/7,5 fen. z nadrukiem pierwszą formą, lewy znaczek z niekatalogowanym jeszcze błędem "5 z prostą chorągiewką", prawy z błędem na poz.97 "brak trzeciej kreski", gwarancja i opis Schmutz.

150 PLN150 PLN
4304

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem pierwszej formy, duża podlepka.

15 PLN15 PLN
4306

1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą, prawy górny znaczek z błędem na poz.2 "Pocata", dwa dolne bez podlepki, gwarancja z opisem Schmutz.

50 PLN50 PLN
4310

35 PLN40 PLN
4316

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, lewy znaczek z błędem "podniesione s", gwarancja.

35 PLN35 PLN
4322

1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", podlepki na marginesie, gwarancja.

50 PLN50 PLN
4330

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "podniesione s", gwarancja.

30 PLN30 PLN
4335

1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 40 fen. z błyszczącym nadrukiem GGW i błędem "odwrócone k", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja i opis Schmutz.

250 PLN250 PLN
4337

35 PLN35 PLN
4340

1918 wydanie PP/GGW, znaczek w kolorze szarawopurpurowym z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz.

175 PLN175 PLN
4349

1918 pierwsze wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski.

130 PLN130 PLN
4352

1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 36 z błędem "brak bocznych części ornamentów", bardzo rzadkie, naturalna skaza w papierze, fotoatest Schmutz.

750 PLN850 PLN
4355

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5 z poz. 21 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Kwaśniewski.

170 PLN170 PLN
4356

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11 1/2, gwarancja Mikulski.

110 PLN110 PLN