7763

1920 14 VI, wydanie przedrukowe, 20 Pf przekaz pocztowy, czysty.

50 PLN50 PLN
7766

1920 prekursor, znaczek niemiecki użyty w Gdańsku przed wprowadzeniem do obiegu pierwszych znaczków poczty wolnego miasta,

30 PLN30 PLN
7772

1921 herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, znaczek za 1.20 Mk. bez poddruku (Mi.20 euro), gwarancja i opis Schmutz.

50 PLN50 PLN
7775

1921 II, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, 30+30 Pf podwójna karta z opłaconą odpowiedzią, czysta.

40 PLN36 PLN
7776

1921 VI, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, karta 20 Pf, czysta.

20 PLN18 PLN
7777

1922 wydanie obiegowe, znaczek za 100 Mk. z tzw. "abklatschem" ramki, gwarancja Krawczyk.

40 PLN40 PLN
7779

1922 V, wydanie definitywne - herb Gdańska na ośmiokątnej tarczy, karta 50 Pf, czysta.

30 PLN27 PLN
7810

1938 podstawowa seria wydania obiegowego.

300 PLN300 PLN
7812

1938 seria wydania na przesyłki lotnicze.

60 PLN60 PLN
7815

1938 seria wydania znaczków dopłaty.

300 PLN300 PLN
7827

1916 podwójna karta służbowa z opłaconą odpowiedzią.

90 PLN90 PLN
7844

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44 - pojedynczy ozdobnik.

40 PLN36 PLN
7849

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 51, gwarancja Schmutz.

80 PLN80 PLN
7850

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65 - przecinek zamiast kropki, ślady i pozostałości podlepek, gwarancja Schmutz.

40 PLN36 PLN
7865

1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 46.

120 PLN120 PLN
7880

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 133.

100 PLN100 PLN
7884

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135.

80 PLN80 PLN
7887

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 135a.

150 PLN150 PLN
7889

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy, lekkie załamania.

100 PLN100 PLN
7893

1920 całostka z hasłem propagandowym po polsku i angielsku.

20 PLN20 PLN
7898

1921-1922 karta do obrotu krajowego.

35 PLN35 PLN
7899

1921-1922 karta do obrotu krajowego, długość napisu 98,5 mm

30 PLN45 PLN
7904

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - HEL Port, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

70 PLN75 PLN
7905

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - Dunajec w Pieninach, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

70 PLN70 PLN
7906

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka ilustrowana - BORYSŁAW Kopalnie nafty, długość sygnatury 41,5 mm, minimalne przebarwienia.

70 PLN110 PLN
7911

1932 całostka druk w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938.

30 PLN27 PLN
7912

1934 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą IX-1934, nieznacznie zagięty narożnik.

30 PLN27 PLN
7913

1935 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem N.

15 PLN60 PLN
7920

1937 Gdynia - Dworzec Morski, hasło propagandowe CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ, sygnatura X-1937.

20 PLN18 PLN
7927

1938 wydanie obiegowe, całostka z podobizną Wojciecha Bogusławskiego.

30 PLN27 PLN
7931

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Mikołaj Rej.

35 PLN31 PLN
7932

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Stanisław Konarski.

35 PLN31 PLN
7933

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Adam Mickiewicz.

35 PLN31 PLN
7935

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Eliza Orzeszkowa.

35 PLN31 PLN
7936

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jan Kasprowicz.

35 PLN31 PLN
7944

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Renesans - Kraków.

35 PLN31 PLN
7945

1938 Król Kazimierz Jagiellończyk, całostka ilustrowana - Jacek Malczewski.

35 PLN31 PLN
7949

1938 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936.

15 PLN80 PLN
7950

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem H.

10 PLN10 PLN
7951

1938 całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą X-1938.

20 PLN18 PLN