6812

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VI.50.

15 PLN15 PLN
6822

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VII.52.

30 PLN30 PLN
6823

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą VII.52.

30 PLN35 PLN
6824

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52.

30 PLN30 PLN
6827

1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży.

15 PLN15 PLN
6834

1952 całostka z hasłem 20b, sygn. II.52.

15 PLN15 PLN
6836

1952 całostka z hasłem 22, sygn. II.52.

15 PLN20 PLN
6837

1952 całostka z hasłem 23, sygn. II.52.

15 PLN15 PLN
6840

1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VIII.52.

30 PLN30 PLN
6844

1952 całostka z hasłem 23 i sygnaturą VII.52.

40 PLN95 PLN
6845

1952 całostka z hasłem 20b i sygnaturą VII.52.

40 PLN55 PLN
6868

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy zaokrąglone, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe E.

60 PLN60 PLN
6878

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą IX.53.

35 PLN35 PLN
6880

1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą IX.53.

35 PLN35 PLN
6891

1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe H.

50 PLN50 PLN
6892

1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe G.

50 PLN50 PLN
6893

1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe F.

50 PLN50 PLN
6895

1953 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i dwie linie, hasło propagandowe D.

50 PLN50 PLN
6896

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe C.

80 PLN80 PLN
6897

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy zaokrąglone, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe F.

60 PLN60 PLN
6898

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe H.

25 PLN25 PLN
6899

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe G.

25 PLN30 PLN
6900

1953 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, NADAWCA i trzy linie, hasło propagandowe D.

25 PLN25 PLN
6901

25 PLN25 PLN
6904

1955 całostka z sygnaturą VI.56.

20 PLN35 PLN
6905

1955 całostka z sygnaturą X.58.

20 PLN35 PLN
6906

20 PLN35 PLN
6907

1955 całostka z sygnaturą V.58.

20 PLN30 PLN
6908

1955 całostka z sygnaturą I.58.

20 PLN30 PLN
6909

1955 całostka z sygnaturą IX.56.

20 PLN30 PLN
6910

1955 całostka z sygnaturą XII.55.

20 PLN35 PLN
6914

1955 całostka z sygnaturą IX.57.

20 PLN20 PLN
6917

1956 całostka wydania prowizorycznego z podwójnym nadrukiem nowej wartości a następnie znaku X, gwarancja.

200 PLN200 PLN
6920

1956 całostka z sygnaturą I.58.

50 PLN50 PLN
6931

1957 memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny, koperta FDC, stempel Zakopane.

10 PLN10 PLN
6943

1957 50-lecie narciarstwa polskiego, całostka.

15 PLN15 PLN
6947

1958 wycinanki ludowe, komplet dwóch całostek.

30 PLN30 PLN
6951

1960 Zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karta oliwkowa, uszkodzona litera Z w DZIECKO.

15 PLN15 PLN
6965

1965 konkurs pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta z uszkodzonym napisem Pianistyczny, gwarancja.

200 PLN200 PLN
6979

1918 list Wiednia do Lwowa.

300 PLN300 PLN