4041

1938 całostka z podobizną Artura Grottgera.

25 PLN25 PLN
4043

1938 całostka z podobizną Jana Długosza.

25 PLN25 PLN
4046

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Batalion P.O.W. na ćwiczeniach w Zielonce pod Warszawą - rok 1917.

35 PLN35 PLN
4048

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916.

45 PLN45 PLN
4049

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Wejście I Brygady L.P. do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1916.

40 PLN55 PLN
4052

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski i ks. biskup Bandurski w Lasku Polskim - czerwiec 1916.

50 PLN55 PLN
4056

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Przybycie warszawskiego batalionu P.O.W. do Kopytowa na Wołyniu - sierpień 1915.

45 PLN45 PLN
4059

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, W okopach pod Konarami - czerwiec 1915.

35 PLN35 PLN
4060

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Artyleria I Brygady L.P. w marszu - maj 1915.

35 PLN35 PLN
4061

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Przeprawa przez Nidę pod Borzykowem - maj 1915.

35 PLN35 PLN
4062

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Rtm. Belina - Prażmowski z oficerami przed kwaterą w Zagaju - kwiecień 1915.

40 PLN45 PLN
4063

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk. K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915.

50 PLN50 PLN
4068

1939 całostka z widokiem taboru na Wołyniu grzecznościowo stemplowana.

30 PLN30 PLN
4078

1944 wydanie prowizoryczne, Renesans (budownictwo świeckie): Sandomierz.

70 PLN70 PLN
4080

1944 wydanie prowizoryczne, Gotyk: Pelplin.

70 PLN70 PLN
4082

1944 wydanie prowizoryczne, Romańszczyzna: Strzelno.

70 PLN70 PLN
4083

1944 wydanie prowizoryczne, Leon Wyczółkowski.

70 PLN70 PLN
4084

1944 wydanie prowizoryczne, Józef Chełmoński.

70 PLN70 PLN
4088

1944 wydanie prowizoryczne, Karol Szymanowski.

70 PLN70 PLN
4090

1944 wydanie prowizoryczne, Aleksander Fredro.

70 PLN70 PLN
4095

1944 wydanie prowizoryczne, Jan Kasprowicz.

70 PLN70 PLN
4107

1944 wydanie prowizoryczne, Stanisław Konarski

70 PLN70 PLN
4109

1944 wydanie prowizoryczne, Jan Kochanowski.

70 PLN70 PLN
4110

1944 wydanie prowizoryczne, Mikołaj Rej.

70 PLN70 PLN
4117

1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie pionowym, zezwolenie na druk non-parelem, dofrankowana karta wysłana 30.XI ze Staszowa. do Krakowa, zwrócona do nadawcy

20 PLN20 PLN
4123

1945 całostka z hasłem 1a, ciemny znak opłaty lekko przesunięty w prawo.

100 PLN100 PLN
4125

1945 całostka z hasłem 3.

50 PLN50 PLN
4126

1945 całostka z hasłem 2.

50 PLN50 PLN
4142

1947 całostka wysłana do Austrii ze stemplem cenzury austriackiej.

25 PLN35 PLN
4153

1948 całostka wydania obiegowego.

100 PLN100 PLN
4159

1949 Wydanie przedrukowe, papier szary.

35 PLN35 PLN
4162

1949 całostka wydania prowizorycznego.

30 PLN30 PLN
4174

1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym.

30 PLN30 PLN
4190

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

100 PLN100 PLN
4191

100 PLN100 PLN
4193

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23, gwarancja.

50 PLN50 PLN
4195

1950 całiostka z nadrukiem groszy typ 9 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

50 PLN50 PLN
4196

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

50 PLN50 PLN
4200

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 16 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja.

50 PLN50 PLN
4201

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 26, hasło 21a, sygnatura VI.50, gwarancja.

50 PLN75 PLN