The new auction will start soon

Results

Page:
Num# Photos Description Start price Buy price
22137

2011 110. rocznica urodzin rotmistrza Witolda Pileckiego, trzy kartki okolicznościowe z błędami druku barw, na dole właściwie wydrukowana kartka.

32 PLN32 PLN
22138

2020 100. rocznica Bitwy Warszawskiej, dwie kartki okolicznościowe z błędami druku barw, na dole właściwie wydrukowana kartka.

35 PLN35 PLN
22148

1926 list lotniczy z nadany 14.6.26 z Warszawy do Krakowa, nalepka kierunkowa w kolorze niebieskim, dodatkowe stempelki: lotniczej opłaty gotówkowej "POBRANO/PERÇU", "SAMOLOTEM" i stempel odbiorczy urzędu lotniczego we Lwowie "NADESZŁO POCZTĄ LOTNICZĄ", na odwrocie kasownik odbiorczy ze Lwowa z datą 14.6.26.

700 PLN600 PLN
22150

1926 list lotniczy z Warszawy nadany 31.8.26 do Lwowa, stemple poczty lotniczej i rzadka nalepka kierunkowa, na odwrocie stempel odbiorczy.

800 PLN700 PLN
22151

1926 list lotniczy z Warszawy nadany 8.9.26 do Gdańska, stemple poczty lotniczej i rzadka nalepka kierunkowa, na odwrocie stemple odbiorcze.

1 000 PLN1 000 PLN
22158

1927 list lotniczy z Warszawy nadany 1.7.27 Lwowa, stemple poczty lotniczej i rzadka nalepka kierunkowa, na odwrocie stempel odbiorczy.

700 PLN780 PLN
22182

1935 dwie nalepki zbiórki na fundusz budowy szkoły lotniczej.

75 PLN75 PLN
22188

1935 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Poznań - alegoria, znaczek za 20 gr., rzadki z numerem na marginesie, dodatkowo dwa inne znaczki czyste, bez gumy w ładnym stanie.

80 PLN80 PLN
22202

1938 kartka z zawodów poczty balonikowej L.O.P.P. w Chełmie, z instrukcja dla znalazcy do odesłania do organizatora lotu droga pocztową, zachowało się około 10 kartek przesłanych balonikami.

2 000 PLN2 000 PLN
22224

1958 lot balonu "Poznań" z okazji Szybowcowych Mistrzostw Świata, dwa listy przesłane tym lotem z dodatkowymi znaczkami opłaty balonowej, dwie odmiany stempla okolicznościowego "I LOT BALONU POZNAŃ LESZNO WLKP": fioletowy bez ramki, czerwony w ramce; pierwsza przesyłka nosi numer 000001, a druga 000020 - był to pierwsza poczta balonowa zorganizowana w powojennej Polsce; bardzo dobry stan zachowania.

800 PLN800 PLN
22226

1958 znaczek do opłacania przesyłek podczas VII Szybowcowych Mistrzost Świata w Lesznie.

10 PLN10 PLN
22233

1960 Lot balonu "Katowice" Na Południe, dodatkowy znaczek opłaty balonowej z wyraźną podwójną perforacją poziomą na dole, cięty z dwóch stron.

400 PLN400 PLN
22250

1963 komplet winietek balonowych w kompletnych arkuszach wydanych z okazji lotu towarzyszącemu Międzynarodowym Targom Poznańskim.

120 PLN130 PLN
22283

1977 lot balonu "Katowice" z okazji 50-lecia Aeroklubu Śląskiego, arkusik czterech znaczków do opłaty przesyłek balonowych z podwójnym ząbkowaniem pionowym, dodatkowo koperta przesłana tym lotem; rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

200 PLN200 PLN
22290

1999 list polecony z pierwszego lotu na trasie Katowice - Wiedeń.

30 PLN30 PLN
22295

2006 arkusik winietek poczty balonowej z Leszna.

60 PLN60 PLN
22346

1997 karnet okolicznościowy z okazji pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski.

25 PLN85 PLN
22357

1960 niebieska nalepka Totalizatora Sportowego za 2 zł z fioletowym nadrukiem nowej wartości "10 zł", autorstwa Czesława Słani; bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN250 PLN
22390

1943 flagi krajów okupowanych przez państwa osi (Niemcy, Włochy, Japonię) - wśród nich flaga Polski, seria znaczków amerykańskich, czysta.

50 PLN50 PLN
22391

1943 USA, okupowane kraje - Polska, FDC-czworoblok znaczków przedstawiających polską flagę na dekoracyjnej kopercie ostemplowanych 22.VI w Chicago w pierwszym dniu obiegu, dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

40 PLN40 PLN
22399

1964 Pokaz Filatelistyczny Związku Filatelistów Polskich w W.Brytanii z okazji 25-lecia Polski Podziemnej i 20-lecia Powstania Warszawskiego, dekoracyjna całość.

40 PLN40 PLN
22403

1966 Berlin Zachodni - historyczne budowle, na znaczku za 5 Pf przedstawiono Bramę Portową (niem.Berliner Tor) w Szczecinie, a na znaczku za 2DM salę ratusza ze Lwówka Śląskiego - swoiste "polonicum" będące przedmiotem "wojny pocztowej" między Polską, a Republiką Federalną Niemiec; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
22410

1966 polonijne nalepki okolicznościowe w pełnym arkuszu złożonym na trzy części.

90 PLN90 PLN
22416

1974 30 rocznica bitwy o Monte Cassino, znaczek na dekoracyjnej kopercie, ostemplowany okolicznościowo 18.V w Londynie.

30 PLN30 PLN
22420

1978 60-rocznica powstania 7 Pułku Ułanów Lubelskich im.Gen.K.Sosnkowskiego, specjalna widokówka pamiątkowa (seria I, Nr.10) ostemplowana okolicznościowo 1.XI w Londynie.

50 PLN50 PLN
22421

1978 60-rocznica powstania 7 Pułku Ułanów Lubelskich im.Gen.K.Sosnkowskiego, specjalna widokówka pamiątkowa (seria I, Nr.9) ostemplowana okolicznościowo 1.XI w Londynie.

50 PLN50 PLN
22422

1979 Międzynarodowa Wystawa POLPHIL 79 w Melbourne, efektowna całość ostemplowana okolicznościowo 19.XI; znaczek z pamiątkowym dodrukiem na dolnym marginesie.

40 PLN40 PLN
22426

1984 ONZ agencja w Nowym Jorku, flaga polska w serii flagi członków ONZ w specjalnym karnecie.

50 PLN50 PLN
22427

1984 ONZ agencja w Nowym Jorku, flaga polska w serii flagi członków ONZ, komplet 4 arkusików, czyste.

50 PLN50 PLN
22428

1984 ONZ agencja w Nowym Jorku, FDC - flaga polska z serii flagi członków ONZ.

20 PLN20 PLN
22430

1985 komplet 15 kart okolicznościowych z okazji wizyty kardynała J. Glempa w Wielkiej Brytanii, ze stemplami okolicznościowymi odwiedzanych miejscowości.

75 PLN75 PLN
22448

1914 widokówka z Poznania.

10 PLN10 PLN
22450

1915 widokówka łódzkie bony, czysta.

150 PLN150 PLN
22521

1993 katalog Wystawy Światowej POLSKA 93, 202 strony, kolorowe ilustracje, ciekawe artykuły Zbigniewa Mikulskiego.

80 PLN80 PLN
22522

1993 katalog Wystawy Światowej POLSKA 93, 202 strony, kolorowe ilustracje, ciekawe artykuły Zbigniewa Mikulskiego.

80 PLN70 PLN
22557

1933 Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową - opery R.Wagnera, seria z lekkimi śladami pierwszej podlepki, bardzo dobry stan zachowania.

900 PLN800 PLN