The auction will end on 13.07.2020
The auction ends in:

Current auction Pope John Paul II

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
26743

1970 około, fotografia (80x130mm) przedstawiająca prymasa Stefana Wyszyńskiego przed wejściem do katedry św.Jana w Warszawie, z prawej strony (na pierwszym planie) widoczny Karol Wojtyła - św.Jan Paweł II.


100 PLN
Bid
26744

1978 wybór Karola Wojtyły na papieża - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 16.10 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2199
Mi.2346
50 PLN
Bid
26745

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
Bid
26746

1979-87 zestaw czterech kopert FDC i dziewięciu całostek z okazji wizyt Jana Pawła II w Polsce, w tym srebrny blok 62.

Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8
40 PLN
Bid
26747

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
Bid
26748

1980 wizyta papieża Jana Pawła II w Kenii, seria znaczków na kopercie FDC, dodatkowo broszurka zawierająca informacje o emisji, życiorys papieża i historię kościoła katolickiego w Kenii.


Mi.165-68
40 PLN
Bid
26749

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
480 PLN
Bid
26750

1980 Watykan, aerogram poczty watykańskiej skasowany okolicznościowo 4.XII w dniu wejścia do obiegu.


40 PLN
Bid
26751

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
Bid
26752

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
Bid
26753

1980 wybór na papieża kardynała Wojtyłę, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
Bid
26754

1981 wizyta Papieża Jana Pawła II na Filipinach, seria, blok i arkusik pamiątkowy w specjalnym karneciku, na skanie pokazano stronę tytułową i rozkładówkę środka w dwóch częściach, walory są umieszczone w osłonkach, zachowane w stanie czystym z pełna gumą.


Mi.1398-401, Bl.15
120 PLN
Bid
26755

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
Bid
26756

1982 60. urodziny papieża Jana Pawła II - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 19-5 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2482
Mi.2629
40 PLN
Bid
26757

1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta.


Mi.1625-27
25 PLN
Bid
26758

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Hondurasie, wydanie przedrukowe, parka narożnikowa, czyste.


Mi.1002-03
50 PLN
Bid
26759

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta.


Mi.1545-47
10 PLN
Bid
26760

1983 5-th Anniversary of Pontificate H.H.John Paul II 1978-1983, 5-lecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1973-1985 - okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II (48 emisja papieska), wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie, dla odróżnienia od poprzedniej (em.29 - por. aukcja LXXXIX lot 16338) inicjały mają kształt półokrągły; perforację wykonano na 32 znaczkach o nominałach od ½p do 5£; według katalogu ks.W.Chrostowskiego istnieje tylko 26 pełnych kompletów znaczków - tyle bowiem przeperforowano znaczków o najwyższych nominałach 2£ i 5£ - UNIKALNE W CZWOROBLOKACH - to praktycznie 15% całego nakładu; doskonały stan zachowania.


16 000 PLN
Bid
26761

1983 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
Bid
26762

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Korei Południowej, znaczki i blok, czyste.


Mi.1367-68, Bl.486
30 PLN
Bid
26763

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.


Mi.1439-42 
20 PLN
Bid
26764

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Tajlandii.


30 PLN
Bid
26765

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kenii, seria i blok, czyste.


Mi.343-46, Bl.25
60 PLN
Bid
26766

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste.


Mi.844-46
25 PLN
Bid
26767

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
Bid
26768

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
Bid
26769

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
200 PLN
Bid
26770

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Chile, seria i blok, czyste.


Mi.1173-76, Bl.4
40 PLN
Bid
26771

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta.


Mi.439-42
20 PLN
Bid
26772

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste.


Mi.707-10, Bl.51
40 PLN
Bid
26773

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.


Mi.952-6
15 PLN
Bid
26774

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Boliwii, seria czysta.


Mi.1065A-81
55 PLN
Bid
26775

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II na Malcie, arkusik czysty.


Mi.841-42
80 PLN
Bid
26776

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Rwandzie, seria i blok, czyste.


Mi.1439-40, Bl.111
150 PLN
Bid
26777

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Tanzanii, bloczek czysty.


Mi.Bl.121
50 PLN
Bid
26778

1990 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
Bid
26779

1992 wizyta Papieża Jana Pawła II w Angoli, blok czysty.


Mi.Bl.13
40 PLN
Bid
26780

1995 wizyta Jana Pawła II w Filipinach, seria okolicznościowa poczty Filipin.


15 PLN
Bid
26781

1998 wizyta Papieża Jana Pawła II na Kubie, znaczki i blok, kasowane.


Mi.4079-80, Bl.149
30 PLN
Bid
26782

2000 Ziemia Franciszka Józefa (Fr.Josiph), fantazyjne wydanie z okazji 80. urodzin Papieża Jana Pawła II, arkusik.


40 PLN
Bid