The auction will end on 13.07.2020

Current auction Other

27021

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

40 PLN
Bid
27022

1972 dwa projekty autorstwa Waldemara Andrzejewskiego i Henryka Chylińskiego biorące udział w konkursie na znaczki wydania poczty Organizacji Narodów Zjednoczonych, projekty nie wygrały konkursu i zostały odesłane do autorów - koperta z ONZ w Nowym Jorku, unikalne projekty z archiwum po jednym z projektantów.

2 200 PLN
Bid
27023

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

40 PLN
Bid
27024

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
Bid
27025

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

50 PLN
Bid
27026

1993 monografia "Polska Poczta Telegraf i Telefon 1928 -1991", 286 stron, sztywna okładka.

70 PLN
Bid
27027

2004 "poczta i filatelistyka w Toruniu", dwujęzyczna polsko niemiecka monografia, 185 stron, ilustracje, twarda oprawa.

65 PLN
Bid
27028

2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja.

90 PLN
Bid