The auction will start on 19.04.2024

Auction 99. Postage dues

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25484

1832 przekaz paczkowy ze Lwowa do Kołomyi, opłaty doręczeniowe pobrane znaczkami dopłaty, ciekawy stempel pomocniczy "DORĘCZONO ZAPRZĘGIEM".

Fi.D69, D73
120 PLN
25485

1908 pasek trzech znaczków częściowo bez perforacji (bez jednej perforacji grzebieniowej), w pasku znaczek cięty marginesowy, znaczek z częściową perforacja i znaczek normalnie perforowany.Wysoka wycena katalogowa.

Fi.D150nz + D150MK + D150
450 PLN
25486

1919 wydanie krakowskie, ciekawie kasowany znaczek dopłaty za 5 h. z nadrukiem formą IIA z błedem na poz.41 "uszkodzone obie litery P"; gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.D1
Mi.P1 
120 PLN
25487

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
50 PLN
25488

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 95, złamanie i uszkodzony narożnik, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
10 PLN
25489

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 39, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D1
70 PLN
25490

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 10 h. z nadrukiem formą IIA poz.7 (nakład 150 szt.); zachowany w świetnym stanie z minimalnym cieniem śladu po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.D2
15 000 PLN
25491

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
25492

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
25493

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25494

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
25495

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
25496

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
25497

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
25498

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
25499

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
25500

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
35 PLN
25501

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
30 PLN
25502

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
30 PLN
25503

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25504

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.45; lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
25505

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.25; lekki ślad po podlepce, gwarancja firmowa Gryżewski, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.D3
40 PLN
25506

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 18, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
30 PLN
25507

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 28, załamanie. gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
15 PLN
SOLD
25508

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 46, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
15 PLN
25509

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25510

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 11, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25511

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 22, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25512

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
25513

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 30, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.D3
100 PLN
25514

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.32 "przerwane poprzeczki obu liter A" (w POCZTA bardzo wyraźne); zilustrowanym i opisanym przez L.Schmutza w "Przeglądzie Filatelistycznym 5/2006; lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Gryżewski.

Fi.D3 B
Mi.P3 
80 PLN
25515

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 40, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.D4
1 200 PLN
25516

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.5500.-), dodatkowo z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

Fi.D4I
Mi.P11 
5 000 PLN
25517

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.87-88 użyta w Gorlicach; gwarancja Bruba, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Gryżewski, Falkowski.

Fi.D4I
Mi.P11 
2 800 PLN
25518

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.D4I
1 550 PLN
SOLD
25519

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 13, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, gwarancja Mikstein, Ryblewski.

Fi.D4I B14
1 000 PLN
25520

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.D4I
1 600 PLN
SOLD
25521

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz. 3, sygnatura SM, gwarancja Mikstein, Koopman, Rachmanow, historyczny atest firmowy Gryżewski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
25522

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D8
580 PLN
25523

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 50, gwarancja Jungjohann.

Fi.D8
670 PLN
SOLD