The auction will end on 13.07.2020
The auction ends in:

Auction 98. Pope John Paul II

Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
17333

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
17334

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
17335

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
480 PLN
17336

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
17337

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
17338

1980 wybór na papieża kardynała Wojtyłę, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
17339

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
17340

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii (28.05–2.06), komplet 11 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.


200 PLN
17341

1982 His Holiness Pope John Paul II Visit to Great Britain "Polphilex - '82", Wizyta Jego Świątobliwości Papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii "Polphilex - "82", okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenie Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie w celu upamiętnienia wizyty papieża w Anglii, oraz Wystawy Filatelistyczno-Numizmatycznej pod hasłem "Papieskie wizyty w filatelistyce światowej" w salach Katedry Westminsterskiej w Londynie w dniach 23-24 lipca 1982; perforację wykonano na 40 znaczkach o nominałach od ½p do 5£ - wykonano tylko 50 pełnych kompletów znaczków; 25 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W CZWOROBLOKACH, dodatkowo wartości funtowe z międzypolami mogą być jedynymi znanymi egzemplarzami w tej formie; brak znaczka niższego nominału 17½ p; doskonały stan zachowania.


8 000 PLN
17342

1983 II wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta z datownikiem poczty watykańskiej przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.


Mi.808
30 PLN
17343

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, arkusik czysty.


Mi.830
30 PLN
17344

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii.


Mi.1749
20 PLN
17345

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii, ilustrowana całostka.


Mi.P464 
20 PLN
17346

1983 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
17347

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej.


Mi.1142-43 
15 PLN
17348

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.


Mi.1879-81 
30 PLN
17349

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze.


Mi.1975-79, Bl.115
50 PLN
17350

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, bloczek na kopercie FDC.


Mi.Bl.12
25 PLN
17351

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, blok czysty.


Mi.Bl.12
20 PLN
17352

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
17353

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
17354

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
200 PLN
17355

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w RFN, znaczek na karcie skasowany w Kolonii w dniu rozpoczęcia pielgrzymki.


Mi.1320
20 PLN
17356

1988 wizyty Jana Pawła II za granicą, w tym w Polsce, seria poczty watykańskiej.


Mi.952-6
15 PLN
17357

1989 wizyta Jana Pawła II w Zambii.


Mi.478-81 
50 PLN
17358

1990 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.


20 PLN
17359

1995 Watykan, podróże papieskie 1989-94, seria czysta.


Mi.1161-62
15 PLN
17360

1995 wizyta Jana Pawła II w Filipinach, seria okolicznościowa poczty Filipin.


15 PLN
17361

2002 wizyta Jana Pawła II w Polsce, koperty pierwszego dnia obiegu dwóch wydań z okazji wizyty.

Fi.3834-5, bl.180
90 PLN
17362

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie wspólne z pocztą Watykanu, samoprzylepny znaczek na srebrnej folii, czysty w specjalnym etui.

Fi.3867
Mi.4017 
20 PLN
17363

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

Fi.3867-92
Mi.4017-42
120 PLN
17364

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.


Mi.1429-53
100 PLN
17365

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16 
50 PLN