The auction will end on 02.03.2020
The auction ends in:

Actual auction Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8497

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
Bid
8498

1900 około, widokówka Sopot - Familienbad und Promenade, podbarwiana litograficznie, czysta, doskonały stan zachowania.


120 PLN
Bid
8499

1900 widokówka Jarosław - Kościół P.Maryi - Marienkirche, z obiegu.


80 PLN
Bid
8500

1900 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego, most dworcowy Bahnhofsbrucke.


90 PLN
Bid
8501

1901 widokówka Kosów (Zakład leczniczy Dr.Tarnawskiego w Kosowie), z obiegu (znaczek zdjęty).


120 PLN
Bid
8502

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
Bid
8503

1903 pięknie tłoczona widokówka litograficzna z Sorau (Żary).


130 PLN
Bid
8504

1906 około, widokówka patriotyczna "Cieniom Okrzei" poświęcona Stefanowi Okrzei, członkowi Organizacji Bojowej PPS, który został aresztowany z udział w zamachu na znienawidzonego przez ludność Warszawy oberpolicmajstra Karla Nolkena, stracony na stokach Cytadeli, stał się symbolem walki niepodległościowej; rzadki walor w słabszym stanie zachowania.


100 PLN
Bid
8505

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
Bid
8506

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
Bid
8507

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
Bid
8508

1910 około, widokówka Jaworów (szkoła przemysłowa), z obiegu, wysłana z Truskawca, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


80 PLN
Bid
8509

1910 widokówka Wilno - Prospekt Śto Jerski; nakładem Wyd.artystyczne D.Wizuna, Wilno; czysta.


80 PLN
Bid
8510

1910 widokówka Łowicz - Kościół Ś-go Ducha, nakład księgarni K.Rybickiego w Łowiczu, czysta.


80 PLN
Bid
8511

1910 widokówka Lublin - Kasa przemysłowców, wydanie Krajowy dom wydawniczy Fr.Karpowicz, Warszawa, czysta.


100 PLN
Bid
8512

1910 widokówka Lublin - Kościół Kapucynów, wydanie Krajowy dom wydawniczy Fr.Karpowicz, Warszawa, czysta.


60 PLN
Bid
8513

1910 widokówka Lublin - Brama Krakowska, wydanie Krajowy dom wydawniczy Fr.Karpowicz, Warszawa, czysta.


60 PLN
Bid
8514

1910 widokówka Lublin - Kościół Kapucynów, wydawnictwo K.Wojutyński w Warszawie, czysta.


60 PLN
Bid
8515

1910 widokówka Bochotnica Ruiny zamku Esterki, Wydawnictwo Snowalew w Kazimierzu, czysta.


50 PLN
Bid
8516

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
Bid
8517

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
Bid
8518

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
Bid
8519

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
Bid
8520

1912 widokówka Włocławek - widok ogólny, czysta.


80 PLN
Bid
8521

1912 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - rożne obrazki: Oranżerya, Aleja Gotycka, Domek Gotycki, Głęboka droga, wydanie Teodor Piętka, Wrocław, nakładem wydawnictwa księgarni M.Rojza w Nowej-Aleksandryi (Puławy); czysta.


120 PLN
Bid
8522

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
Bid
8523

1913 widokówka Grudziądz, czysta.


35 PLN
Bid
8524

1913 widokówka Grudziądz, poczta, czysta.


25 PLN
Bid
8525

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
Bid
8526

1914 widokówka Pelplin, z obiegu (z zeszyciku).


30 PLN
Bid
8527

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
Bid
8528

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
Bid
8529

1914 widokówka z Poznania.


10 PLN
Bid
8530

1914 widokówka Łętownia Lętownia ad Jordanów), z obiegu.


60 PLN
Bid
8531

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
Bid
8532

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


30 PLN
Bid
8533

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
Bid
8534

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
Bid
8535

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
Bid
8536

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
Bid