The auction will end on 02.03.2020
The auction ends in:

Actual auction Germany

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8616

1807 Hamburg, kompletny list zagraniczny wysłany 3.XI z Hamburga do Rygi, dwuwierszowy stempel nadawczy HAMBOURG.R.4/ B.G.D. 3 NOVEM.1807."; niewielki zgrabny liścik w doskonałym stanie zachowania.


160 PLN
Bid
8617

1824 Lubeka, kompletny list datowany 15.I w miejscowości Freyburg Breisgau (Fryburg Bryzgowijski) wysłany 23.I z Lubeki (na przeciwległym końcu Niemiec)!!! do Goldingen w Kurlandii, dwuwierszowy stempel nadawczy "LÜBECK/ 23 Jan 1824"; list o niezwykłym obiegu w bardzo dobrym stanie zachowania.


100 PLN
Bid
8618

1859 znaczki unieważnione pruskimi stemplami numerowymi: 668 Jarmen, 1132 Penkun i 1529 Ueckermünde.


300 PLN
Bid
8619

1866 Badenia, list wysłany 13.I z Heidelbergu do Karlsruhe, na odwrocie kasownik ambulansu Heidelberg-Basel i kasownik odbiorczy; walor w dobrym stanie zachowania (pozostałości po wklejeniu na kartę albumową).


Mi.18 
40 PLN
Bid
8620

1873 Bawaria, pierwsza karta pocztowa wysłana 1.VII z Monachium do Augsburga, niebieski datownik nadawczy, dworcowy stempel odbiorczy na odwrocie.


Mi.P1II 
50 PLN
Bid
8621

1875 Bawaria, karta pocztowa wysłana 1/6 z Lambrecht do Mannheim, zwraca półkolisty stempel nadawczy.


Mi.P4II 
40 PLN
Bid
8622

1878 Wirtembergia, karta pocztowa, trzecia linia adresowa długości 53 mm, czwarta 72 mm; karta wysłana 15/3 z Wilhelmsdorf do Ulm.


Mi.P20/03 
20 PLN
Bid
8623

1888 Chemnitz - poczta prywatna HAMMONIA, list ofrankowany znaczkiem za 3 Pf, przesłany lokalnie 8.AUG, ramkowy kasownik z datą BRIEFE BEFÖRDERUNG HAMMONIA; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


Mi.33 
100 PLN
Bid
8624

1892 Wirtembergia, karta pocztowa nadana 11.III bezpośrednio do ambulansu pocztowego relacji ULM-KEMPTEN, adresowana do Voehringen, znak opłaty unieważniony poprzez kreślenie, obok odciśnięty datownik ambulansu "K.B.BAHNPOST ULM III KMPT", stempel odbiorczy; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


Mi.P34 
500 PLN
Bid
8625

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 95, wysłana 29.VIII z Augsburga do Suhl.


Mi.P46/01 
50 PLN
Bid
8626

1895/96 Bawaria, podwójna karta, odmiana "brak kropki po POSTKARTE".


Mi.P46/02 
80 PLN
Bid
8627

1895 Bawaria, karta podwójna wydanie ze znakiem wodnym, sygnatura 96, wysłana 19.II.1897 z Neustadt do Grevenbroich.


Mi.P46/02 
20 PLN
Bid
8628

1923 Republika Weimarska - Inflacja, opłata 60.000.000.000 - frankatura mieszana wydań nominowanych w miliardach, list ekspresowy wysłany 24.11 z Monachium do Oberammergau, znaczek z 5 Mrd/10 Mln z uszkodzonymi cyfrą 5 i literą d w Milliarden; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.325, 326, 334, 335
400 PLN
Bid
8629

1924-44 III Rzesza, zestaw serii i znaczków pojedynczych (95 szt.), czyste bez podlepek (Mi.325 euro).


Mi.368-906ex
260 PLN
Bid
8630

1924-1941 Republika Weimarska/III Rzesza, zestaw znaczków kasowanych (Mi.400 euro).


160 PLN
Bid
8631

1928 Republika Weimarska, prezydenci Rzeszy, seria obiegowa, czysta na podlepkach (Mi.120 euro, bez podlepki 1100 euro).


Mi.410-22
240 PLN
Bid
8632

1929 Saara, malarstwo, seria czysta na podlepkach.


Mi.135-41 
70 PLN
Bid
8633

1929/1934 Saara, różne widoki, seria urzędowa, czysta na podlepkach.


Mi.D22-32 
25 PLN
Bid
8634

1930 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Iposta w Berlinie, blok z śladami po podlepkach na marginesie, znaczki z bloku bez zarzutu - Mi. 446-9 **.


Mi.Bl.1
750 PLN
Bid
8635

1931 Republika Weimarska, karta pocztowa wysłana 20.4 z Berlina do Otwocka; efektowna całość; temat - LOTNICTWO.


Mi.411 
30 PLN
Bid
8636

1932 Republika Weimarska, ilustrowana karta pocztowa, wydana z okazji 100 rocznicy śmierci Jana Wolfganga Goethego.


Mi.P214 
20 PLN
Bid
8637

1933 10-lecie Niemieckiej Pomocy Potrzebującym, rzadki pasek serii znaczków z bloku. Michel 2300 Euro!


Mi.508-11
1 900 PLN
Bid
8638

1934 Saara, posągi z kościołów Saary, seria kasowana.


Mi.199-205 
200 PLN
Bid
8639

1934 III Rzesza, Reichsparteitag, specjalna propagandowa karta pocztowa (Festpostkarte) ostemplowana okolicznościowo 11.9 w Norymberdze wysłana do Berlina; dobry stan zachowania.


Mi.546
200 PLN
Bid
8640

1935 Saara, karta propagandowa zachęcająca do głosowania za Niemcami, wysłana 13.I - w dniu plebiscytu z Sarbrucken do Ahnendorf, znaczek skasowany wirnikiem z nakładką propagandową.


Mi.181 
40 PLN
Bid
8641

1935 wydanie z dopłatą na cele dobroczynne, parka z zeszycika znaczkowego.


Mi.588+593
30 PLN
Bid
8642

1936 III Rzesza, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, seria znaczków skasowana okolicznościowo, bardzo dobry stanie zachowania.


Mi.609-16
30 PLN
Bid
8643

1936 III Rzesza, wyścig o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.


Mi.621 
20 PLN
Bid
8644

1936 III Rzesza, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, seria znaczków z bloków, czyste, bardzo dobry stanie zachowania.


Mi.624-31
160 PLN
Bid
8645

1936 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 25+15 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.850 euro), sygnowany.


Mi.641x 
1 100 PLN
Bid
8646

1936 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 8.9 w Norymberdze.


Mi.P273 
30 PLN
Bid
8647

1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.55 euro).


120 PLN
Bid
8648

1937 III Rzesza, ochrona przeciwlotnicza, seria czysta.


Mi.643-45
30 PLN
Bid
8649

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.


Mi.651-59
30 PLN
Bid
8650

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 40+35 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.650 euro), sygnowany.


Mi.659x 
800 PLN
Bid
8651

1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania.


Mi.Bl.7
120 PLN
Bid
8652

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany okolicznościowo 1.8 w pierwszym dniu obiegu; z pełną oryginalną gumą.


Mi.Bl.10
150 PLN
Bid
8653

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania.


Mi.Bl.10
120 PLN
Bid
8654

1937 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 3.9 stemplem sztafetowej poczty marszowej na trasie Drezno - Hof - Norymberga; karta z niewielkim poziomym zagięciem u góry).


Mi.P264 
120 PLN
Bid
8655

1937-1944 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.55 euro).


120 PLN
Bid