The auction will end on 02.03.2020

Actual auction Other

8608

1933 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna WIPA w Wiedniu, blok unieważniony stemplem okolicznościowym wystawy, wysoka wartość katalogowa Michel 3.000,- Euro, bardzo ładny stan.

Mi.Bl.1
2 500 PLN
Bid
8609

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

40 PLN
Bid
8610

1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron.

15 PLN
Bid
8611

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

70 PLN
Bid
8612

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
Bid
8613

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

60 PLN
Bid
8614

1993 monografia "Polska Poczta Telegraf i Telefon 1928 -1991", 286 stron, sztywna okładka.

70 PLN
Bid
8615

2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja.

120 PLN
Bid