The auction will end on 05.10.2020

Auction 97. Other

8608

1933 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna WIPA w Wiedniu, blok unieważniony stemplem okolicznościowym wystawy, wysoka wartość katalogowa Michel 3.000,- Euro, bardzo ładny stan.

Mi.Bl.1
2 500 PLN
8609

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

40 PLN
8610

1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron.

15 PLN
8611

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

70 PLN
8612

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
8613

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

60 PLN
8614

1993 monografia "Polska Poczta Telegraf i Telefon 1928 -1991", 286 stron, sztywna okładka.

70 PLN
8615

2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja.

120 PLN